Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kinek az érdeke az, hogy...

Kinek az érdeke az, hogy minden nap, minden másodpercében ugyanazokat a lehangoló számokat adják a rádióban?

Figyelt kérdés
Class FM-re gondolok leginkább, azt szoktam kíváncsiságból bekapcsolni.Soha egy pozitívabb, pörgősebb szám, ha kijön egy új lemez valamelyik magyar előadótól,onnan is maximum csak egy depressziós számnak van esélye bejutni a ,,kívánságműsorba""... Ja mégsem Fatima számát minden nap 10 x lejátsszák és Oláh Ibolya férfigyalázó pörgős száma is óránként lemegy.Ne is magyarázza meg nekem bárki is, hogy ez a magyarok igénye...

2015. febr. 17. 14:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mert a depressziós nem fog fellázadni, mert belefeledkezik a bánatába, és nem azon jár az esze, hogyan lázadjon fel a vezetők ellen...
2015. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút nem mulató nép a magyar.

Legalábbis, azt a szemetet én nem nevezném mulatságos zenének, amire itt azt mondják, hogy "mulatós zene".


https://www.youtube.com/watch?v=cRL6QxGUgIM

2015. febr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Szerintem a nagyobb kiadóknál alapvetően megvan adva egy irányvonal, hogy miként írják meg dalaikat. A kérdés, hogy kiadja meg az irányvonalakat?
2015. febr. 17. 16:09
 14/19 A kérdező kommentje:
12-es kapcsolj a Nóta tv-re :D, de a fiatalok se ilyen zenéket hallgatnak...középkorúak meg alapvetően Rock-ot szerintem.
2015. febr. 17. 16:12
 15/19 anonim ***** válasza:

[link]


És mivel a magyarok nagyon ritkán tudnak jó zenét csinálni, ezért csak vackok vannak. :D

2015. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Egy ilyen zenét akkor miért nem játszanak le ?Amúgy pont erről szól részben. https://www.youtube.com/watch?v=ORprZsaVJsU
2015. febr. 17. 16:16
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, pedig jó.


Kerozint régen hallgattam. :D

Nagypapa punk volt. :))

2015. febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Minden nap 19:00-kór Ugyanúgy halasz bocskor biborkatol.Mindig
2015. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A rádiók azért játszák ezeket, mert a kiadó ezekre pénzeli őket.

A kiadó meg azért pénzeli erre őket, mert így több lemezt tud eladni.

+ igen, Magyarország és a világ igénye ez. Nekem sem tetszik, de ez van.

2015. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!