Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen negatív hatásai lennéne...

Milyen negatív hatásai lennének a korlátlan ingyen ételnek?

Figyelt kérdés
Ingyen étel alatt azt értem, hogy azt senkinek nem kellene előállítania, hanem valahogy az csak lenne, korlátlan mennyiségben.
2015. febr. 18. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Senki sem dolgozna. A segéylből kifizetnénk a rezsit meg netet és ingyen ennénk. Max a nagyon szegények, legszegényebbek sátrakban élnének laptoppal. Napi egyszer feltőltenék és egész nap neteznének.
2015. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én csippantanám ! :xD Egész nap játszhatnék egy csomó PC-s játékkal. Igen jó lenne.


Valszeg munkaerőhiány lenne és csak az dolgozna aki munkamániás. Magasabb lenne a munkabér ezért, de mivel ők sem játszanának többet, sőt kevesebbet így rosszabbúl élnének mint a stegények

2015. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igazából már próbálkoztam ezzel. A** evést, azaz a fényevést próbáltam elsajátítani, hátha megtanulom gondoltam, de sajna nem bírtam, ugyanis nem volt energiám játcani :(

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2015. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Isten is ingyen adja, akkor biztosan nem lehet negatív hatása, ha az ember nem csinál belőle üzletet.Enni való van, jutna mindenkinek, jó, elő kell állítani, ez van..
2015. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

# 4


A te logikádnak inkább úgy tenném fel a kérdést, hogy ha az oxigént majd pénzért árulják, nem ingyen lesz, mint most, akkor miben változik majd meg a világ a mostanihoz képest?

2015. febr. 18. 21:27
 6/10 anonim ***** válasza:

Munkanélküli lenne az összes élelmiszeripari dolgozó.

Ha hozzácsapjuk a mezőgazdaságot is, ez úgy 300 000 ember megélhetésének elvesztését jelentené.

2015. febr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De elvileg az ő munkájuk nélkül is előállna ugyanannyi érték az országban a korlátlan ingyen étel miatt, ezért ha nem is dolgoznának, akkor is fenntartható lenne ugyanaz az életszínvonal. Ha meg még munkát is találnának más területeken, akkor növekedhetne a termelése az ország és ezáltal az életszínvonal.
2015. febr. 19. 09:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ingyen ételtől még nem lenne ingyen a víz, a gáz, a villany, a lakás, a benzin, a wc papír...
2015. febr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azok most sincsenek ingyen. Mire akarsz kilyukadni?
2015. febr. 19. 10:20
 10/10 anonim ***** válasza:
120 kilós medvedisznóemberek tömege, akik rövid idő alatt belehalnának a kövérség okozta betegségekbe.
2015. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!