Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az USA-tol?...

Mi a véleményetek az USA-tol? Miért? Negatív-pozitív vélemények egyaránt jöhetnek!

Figyelt kérdés

2014. aug. 28. 16:50
 1/7 A kérdező kommentje:
USA-rol *
2014. aug. 28. 16:53
 2/7 anonim ***** válasza:

Mire vagy kíváncsi?

Az USA külpolitikája, belpolitikai helyzete vagy az ottani mindennapi élet kapcsán érdekelnének a vélemények?

2014. aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a kül/belpolitika érdekelne :)
2014. aug. 28. 17:04
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

kulpolitika: hat haboruzgatnak stb stb feleslegesen..megjegyzem ezeket a haboruzasokat nem Obi meg nem Bush meg anyamkinja hanem feljebb dontik el hogy legyen vagy sem..johet a lepontozas..:D

belpolitika: a legjobb hogy rendet csinalnak az utcan, korberohognenek az ottaniak ha megtudnak m.o-n hogy terrorba tart minket egy bizonyos etnikum:)))

szoval a rendor csinalja a dolgat, na meg a fegyvertartasbis jo..ennyi..jo meg lejetne sorolni hogy keves az allam beleszolasa a gazdasagba..keves az ado..stb stb

2014. aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én realista vagyok, és látom, hogy Magyarország nem lehet független. Valakinek úgyis a gyarmatai leszünk. Ha lehet választani, akkor legyünk az USA gyarmatai, mert a többi lehetőség rosszabb. Kína, és az oroszok is. Arról nem is beszélve, hogy az USA történelme során mindig megvédte a nyugati civilizációt azoktól akik fenyegették azt. Akiknek nem tetszett az életstílus amit éltünk, és bele akartak pofázni. A nácik, a bolsevikok, most a szélsőséges muszlimok. Én nem kérek ezekből. Érdekből harcolnak ezek ellen, vagy sem, tök mindegy. Tiszteletet érdemelnek, amiért szembe szállnak velük.


Ezen kívül szeretem az USA történelmét, kultúráját, irodalmát. Szerintem az USA kulturálisan egy igen gazdag ország.

2014. aug. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én utálom, a liberál-kapitalizmus "második" hazája, a világ legnagyobb gazdasági birodalma, de még 10 év, és összeomlik.
2014. aug. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5: Olyan a válaszod, mintha az utóbbi tíz évben nem tájékozódtál volna. Nem szembeszállnak velük, hanem kihasználják őket a saját céljaikra. A kultúrájukat pedig rohamosan rombolják, ha úgy tetszik, átalakítják. Mindenesetre a demokráciájuk hamis. Az viszont biztos, hogy ott láthatod a legjobb bábszínházat :)
2022. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!