Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok mi a teendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Schranzkiller kérdése:

Mit gondoltok mi a teendő akkor ha a párom szereti a csendes, meghitt éjszakákat engem meg bulizni hajt a vérem? Mi lenne szerintetek az aranyközépút?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
jü kérdés.. kompromisszum.. nem kell benyugdijasodni :D
2012. márc. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi 13évig húztuk így, válás lett a vége.

Nem vagytok egymáshoz valók, kezdjetek el gondolkodni másik társ keresésében, aki hasonló beállítottságú.

2012. márc. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1szer ez, egyszer az.
2012. márc. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem az a megoldás hogy kiobod az biztos meg kellenbe próbálnod egy lazán bulizós estére elrángatni aztán szép lassan lehet durvulni ahogy az élet hozza de mindenképp rángasd el de te is tegyél a kedvére ha már ellment veled és tartsatok csendes meghitt éjszakákat is
2012. márc. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet csak a hely nem tetszik neki ahova jársz
2012. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4-es!

Te mit nem értesz ezen?

Engem el nem rángat senki bulizni!

Nálam a buli, 1 évben egyszer egy nagyobb házibuli, és kifújt.

Számomra a szórakozás, a párommal közös házimozi, mozi, vacsora, esetleg élőzenés vacsora, és séta.

Imént írtam, hogy mi 13 évig húztuk, de egyikünk sem volt hajlandó megváltozni. A másikunk annyiszor akarta a saját elképzelését, hogy nem tudtunk kompromisszumot kötni.

13 évet elvettünk egymás életéből.

2012. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kifogtál egy lenyugodott csajt...


vagy csak veled nemszeretne elmenni bulizni...

2012. márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egyet kell értenem a 13 éves kapcsolatossal.. :S
2012. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
2 hónappal ezzelőtt heti rendszerességel buliztunk.azóta semmi.én már 6éve nem tudok leállni..nagyon jó vele 2ben lenni és nem a csajozás hiányzik hanem a nagy tömeg.. A kapcsinkkal egyébként minden ok....
2012. márc. 29. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!