Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kommunizmus áldozatainak...

Kommunizmus áldozatainak emléknapja mintájára mért nincs ilyen nap a kapitalizmus áldozatainak?

Figyelt kérdés
tudom itt senkit nem öltek meg.az életen át tartó kilátástalan nyomor mivel jobb? hány embert nyomorít meg a demokrácia,kapitalizmus a világon?többet mint amennyit a kommunizmus megölt.a tőkések kizsákmányolják a munkásosztályt.nekik nem jár emléknap?
2015. febr. 25. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Észak-Koreában szoktak megemlékezések lenni. Ajánlom költözz oda ;)
2015. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
költözz oda te.agyatlan.senkit nem engednek oda külföldről betelepedni más részt nyelvet sem beszélek ja és nem is akarok.ez sem elhanyagolható.egek.habzó szájó demokrata.távozz innen.
2015. febr. 25. 18:37
 3/17 anonim ***** válasza:
18%
Mert a mostani rendszer ezt nem ismeri el, nem engedélyezi.
2015. febr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, neked nincs végzettséged, csak 8 osztályod ugye?
2015. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hogy jön ez most ide? egyébként de van.és akkor én nem láthatok tovább az orromnál? ja igen bocsánat itt kánaán van.a koldus is elutazik hawaii-ra minden évben minimum kétszer.tehát a kérdés értelmetlen.senki sem áldozat.normális e vagy?:)
2015. febr. 25. 18:50
 6/17 A kérdező kommentje:
várjál tudok jobbat a közép afrikai bányász az nem áldozat aki fillérekért kitermel pl ásványokat vagy bármit majd eladja valakinek aki milliókat szakít rajta? ott is kapitalizmus van ám a legtöbb helyen.nyilván nem a német mérnök az audinál az áldozata.de látom van akinek ez már sok hogy felfogja.
2015. febr. 25. 18:54
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
Ideges vagy? :D
2015. febr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
erre vered mi? több kell ahhoz hogy engem felidegesíts.
2015. febr. 25. 19:29
 9/17 A kérdező kommentje:
azért ha kartávolságba kerülnél nagyon megszeretgetnélek ököllel mert a trollkodásra allergiás vagyok.szerencsétlen nyomorult.
2015. febr. 25. 19:30
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Na, látod, ebből látszik, hogy te is csak "Az élet iskolája, ahol az Isten a tanár" iskolát jártad ki. Ilyen nyomorékokkal kár vitatkozni :D Menj boxolni, meg kommentelgetni a konteós oldalakra :D
2015. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!