Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kommunizmus áldozatainak...

Kommunizmus áldozatainak emléknapja mintájára mért nincs ilyen nap a kapitalizmus áldozatainak?

Figyelt kérdés
tudom itt senkit nem öltek meg.az életen át tartó kilátástalan nyomor mivel jobb? hány embert nyomorít meg a demokrácia,kapitalizmus a világon?többet mint amennyit a kommunizmus megölt.a tőkések kizsákmányolják a munkásosztályt.nekik nem jár emléknap?
2015. febr. 25. 18:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nicsak ki beszél.mert te aztán válaszoltál a kérdésre?csak fröcsögsz itt. igaz ne vitatkozz velem nem vagy te méltó arra.3ból 2ember köztudottan nem normális és én 3 ból 1 értelmes választ kaptam szóval nem lehetek elégedetlen.
2015. febr. 25. 19:40
 12/17 A kérdező kommentje:
egyébként diplomás vagyok.na jó nem harvard ne több mint ami neked van.de viszont azt is megtanultam hogy a józan ész a magad fajta ellen kevés.
2015. febr. 25. 19:41
 13/17 A kérdező kommentje:
részemről lezárva.fröcsögj magadban tovább nyugodtan.legközelebb javaslom a kiírt kérdések megválaszolását a téma terelése helyett.a százalékodból meg látszik hogy hány hozzád hasonló bomlasztja a közösséget itt is.na szevasz
2015. febr. 25. 19:42
 14/17 anonim ***** válasza:
78%
Szófosás level 99 :D Még 3-4 üzenetet légyszi :D
2015. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert hazán vezetése mocskos kapitalista, és az áldozatszámot tagadja.
2015. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
14es csak kivágtak azóta te troll.majd tartunk neked emléknapot.szervezek gyüjtést neked egy agyra.remélem már egy kongói bányába vagy mert ott nem leszel áldozat.
2015. szept. 28. 18:56
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkor tisztázzuk: kapitalizmus egy gazdasági forma, kommunizmus egy alapból hibás eszmét akar átültetni a gyakorlatba. Szóval azon kívül, hogy izmusra végződnek, nincs közük egymáshoz.. Akkor már inkább a piacgazdaságot hasonlítsd a tervgazdasághoz.
2021. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!