Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kik azok a narancssárga...

Kik azok a narancssárga kabátos "emberek" a tömegben? Meg egyáltalán mi jogon vannak ott?

2015. márc. 15. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

biztonsági szolgálat, a tüntetés szervezőinek biztosítani kell, hogy a tüntetés helyszínén nem okoznak károkat.

A rendőrség magát a területet biztosítja, a terület rend fenntartásáért már a szervezők felelnek. Ha nem tudják biztosítani Önerőből, akkor a rendőrség segítéségét kérhetik.

2015. márc. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De azért jól érzékelhető a fideszes "szellemi" színvonal ebben a videóban is.

Hihetetlen gyülölet feszíti ezeket a fidesz szinpatizánsokat.

2015. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De kiröhögtem volna ha belekap azzal a dióverővel a felső vezetékbe az elején. :D


"... egyáltalán mi jogon vannak ott?"


Először is alanyi jogon. Mindenki oda megy ahova akar. Másodszer pedig mint előttem is leírták, biztonsági szolgálat. Ha valaki nekiáll buzgálkodni akkor neki kell(ene) rendet vágnia. Ez a munkája.

2015. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
"Először is alanyi jogon. Mindenki oda megy ahova akar. " Ezzel nincs is semmi probléma. Csak nekem új volt, hogy már az ilyen 'civilek' is beállhatnak önkéntes rendőrnek rendfenntartás címén. (Ilyennel eddig nem találkoztam, pedig voltam párszor tüntetéseken, ott csak rendőrök voltak.)
2015. márc. 15. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek a biztonságiak csak akkor mennek oda ha balhé van. Egyébként nem kell ehhez önkéntes rendőrt játszani. Ha odamész mezei Kis Jóskaként, akkor is szétszedheted azokat az embereket akik nem bírnak magukkal. Ha meg nem bírsz velük akkor a rendőrnek szólsz.


Csak az a probléma hogy ezek a macskajancsik akik kimennek tüntetni, nem hogy egymást próbálnák segíteni, inkább még uszítják egymást. A rendőr meg nem lehet ott mindenhol és nincs idejük minden szájkaratés marhát nyugalomra inteni. Ezt a biztonságiak csinálják.

2015. márc. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!