Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Új Széchenyi Terv plakát....

Új Széchenyi Terv plakát. Található rajta egy magyar zászló. Itt szabolcsban a piros-fehér zöld helyett, narancssárga-fehér-zöld a zászló. Máshol is így van ez?

Figyelt kérdés

[link]



Az ilyen táblákra gondolok. Itt szabolcsban nem 1-2 helyen láttam már, hanem mindenhol, hogy a zászló, ami a táblán van, nem piros színnel kezdődik hanem narancssárga színnel. Miért van ez? Máshol is így van?



- Nem régi a tábla, hanem például az egyik vadi új szinte. Szóval nem fakulhatott ki.


2015. febr. 23. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt hányszor akarod még megkérdezni?
2015. febr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy az piros, nem ns.
2015. febr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyokos, egy ilyen kérdés sincs az oldalon. Ne sírjon a szád ha még arra is lusta vagy, hogy utánanézz, mert akkor láttad volna, hogy ez az első ilyen kérdés.
2015. febr. 23. 13:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyomtatási hiba...
2015. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát IGEN!

Éljen a Haza!

Menjetek haza!

Befoghatja a pofájáját aki kapott, és aki nem részesült a KÖZÖSBŐL, az valóban kisemmizettnek érezheti magát!

2015. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A piros rokona a sárgának. Vagy fakó, vagy csak nyomtatási hiba. Magyarországon mindenhol piros-fehér-zöld a zászlónk!
2015. márc. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6-os vagyok. Én amúgy pirosnak látom, nem sárgának :D Normális zászló.
2015. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!