Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek mit dolgoznak az...

Szerintetek mit dolgoznak az MTA kimondhatatlan, megjegyzhetetlen nevu intemenyeiben az emberek?

Figyelt kérdés
Neha cikkekben olyan allami penzbol kistafirozott intezmenyekkel talalkozom, hogy ha nem neznem meg oket egybol a neten tuti, elfelejtenem a nevuket. Igazabol pl energia biztonsaggal foglalkozo intezmeny is van ezek pl mi a futykost csinalnak pl keddtol ( mert hetfon gondolom megbeszelik, hogy ki merre volt, mit csinalt a hetvegen) pentekig. Ki keri szamon oket, mert annyi ilyen szerinte, sohivatal van mint egen a csillag, de eredmenyekrol meg soha nem hallotam a sajtotol.

2015. márc. 25. 19:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ooo egyem az aggodo lelkedet!!! Ne izgulj miattam, en egeszsegesen elek mindenreggel, makolaj vagy tokmagolaj a tonkolykenyerhez, 1 egesz citrom, plusz zold alma a min. Per nap. Nem felejtettem el magyarul az elmult 5 evben (nemtudom mibol gondolog a 4et, a kodos albion stimmel) anyway, csak a tableten autocorrect van es a reggeli kave elotti idomet szenteltem ennek a posztnak ( igy almosan nem ellenorzom le az egeszet ujbol, de a szoveg kontextusbol kivehetted a mondanivalot). A protekciorol annyit, hogy mindenhol van ez fact. De a meret nem minegy, nem mindegy tudod, hogy a poziciora keresnek embert, vagy az embernek poziciot, es itt van Hun nagyon elcssuszva, meg Nyugaton egy-egy komoly helyen max 10% a protekcios, addig otthon 10% a szakmabeli es ok viszik a hatukon az egesz kupacot, de ha barkinek ezt folveted, fel van haborodva, hogy megkerdojelezed a munkajanak a letjogosultsagat. Nezzd csak vegig ezt a posztot;) a kiirastol idaig.
2015. ápr. 7. 16:17
 12/13 anonim ***** válasza:

"Ooo egyem az aggodo lelkedet!!! Ne izgulj miattam, en egeszsegesen elek mindenreggel, makolaj vagy tokmagolaj a tonkolykenyerhez, 1 egesz citrom, plusz zold alma a min. Per nap."

Egészségedre!


"Nem felejtettem el magyarul az elmult 5 evben (nemtudom mibol gondolog a 4et, a kodos albion stimmel) anyway,"

Legyen öt, lefelé kerekítettem. Bocs!


"csak a tableten autocorrect van es a reggeli kave elotti idomet szenteltem ennek a posztnak ( igy almosan nem ellenorzom le az egeszet ujbol, de a szoveg kontextusbol kivehetted a mondanivalot)."

Persze ki lehet bogozni, ha akarom, de én is csak a kávé előtti időt szentelem ennek.


"A protekciorol annyit, hogy mindenhol van ez fact. De a meret nem minegy, nem mindegy tudod, hogy a poziciora keresnek embert, vagy az embernek poziciot, es itt van Hun nagyon elcssuszva, meg Nyugaton egy-egy komoly helyen max 10% a protekcios, addig otthon 10% a szakmabeli es ok viszik a hatukon az egesz kupacot, de ha barkinek ezt folveted, fel van haborodva, hogy megkerdojelezed a munkajanak a letjogosultsagat."

Ebben is lehet igazad, munkahelye és beosztása válogatja.

Mérnökként azt tapasztalom, hogy nem lehet lébecolni, vagy tudsz vagy mehetsz nincs középút. (bár itt is vannak)

2015. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem lehet lebecolni, mert egzakt tudomany! Ott nincs belemagyarazas. Ne izgulj, leszek en meg Magyarorszagon orszaggyulesi kepviselo!!! Ha nem is 2018 tol, de 22-es valasztasra, mar keszulni fogok, akkor lesz ne mulas a csivovnyikoknak!!! Nem fog erdekelni, az a szoveg, h 20 eves szakmai multat kuld el!!! Ami nem azt jelenti, hogy penge, hanem hogy a 40 eves munkaviszonybol 20 nagyon kellemes es kenyelmes volt, a masik fele meg a kepessegeinek megfelelo lesz, ha takaitononek alkalmas csak, akkor nem is fog irodaban vihoraszni egesznap!!! Mint a pali aki a penz tortenetet kutatta az MNB-ben 15 eve, mekkora szaktekintely lehetett. A Matolcsy egybol kirugta, hat gondolom nem kereste meg a FED azzal, hogy ilyen szakteintely nekunk azonnal kell, es, hogy de hulyek ezek a magyarok, hogy kirugtak.
2015. ápr. 7. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!