Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nigériába szeretnék feladni...

Nigériába szeretnék feladni egy szintetizátort, melynek a súlya kb 5 kg. Nekem mennyibe kerülne a postadíj és, ha nem érkezik célba vissza hozzák- e Magyarországra?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit mondok, bármennyibe is kerül, mindenképpen GIFT-ként küld, a csomagra pedig FACSAVAR-t írj (természetesen angolul!)


Komolyan!

2010. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
EMSsel küldd, az tuti
2010. febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Minek írja rá facsavart???
2010. febr. 17. 21:54
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra gondolt az első, hogy ha ráírod, hogy szintetizátor, akkor út egész valószínű, hogy benyúlja valaki. Igaza van, jobb félni...
2010. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Mert a niggerek ellopják, te szerencsétlen, azért.
2010. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Jól van na!!! NEM ÉRTEK ÉN EHHEZ, DE KÖSZÖNÖK NEKTEK MINDENT!!


További szépeket!

2010. febr. 17. 22:31
 7/13 anonim válasza:
100%

Ne küldj csomagot Nigériába!!! Idézet az egyik honlapról! Sok ilyen van..

,,...Kaptam is egy levelet egy bizonyos Mark James-től aki egy angol úr és jelezte hogy megveszi a gépemet, de ne Angliába küldjem, hanem Nigériába a lányának. Ragaszkodott a MoneyGram céghez. Nem mellékes hogy ca. 130.000ért vette volna meg az 5 forintos gépet. Hát megegyeztünk abban hogy érdeklődöm hogy mennyi a csomagküldés stb…és majd válaszolok de max 450 Font lesz. Ma kaptam egy emilt hogy feladodd 650 €-t amit megkapok akkor ha feladom a niglriai címre a gépet és a szelvény számát megírom neki meg a cégnek és akkor lesz pénzem… Én sem beszélek valami felső fokon angolul de a fószer olyan nyelvtani hibákat írt ami még nekem is fájt. Szóval a mai mailben is rengeteg pontatlanság, nyelvtani hiba, és szerkesztési ocsmányság volt fellelhető amit egy ilyen nagy cég nem engedhet meg magának. "


Nagy valószínűséggel CSALÁS ! ! !

2010. febr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mi az heroint csempészel?:)
2010. febr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát én nem tom, mert feladtam egy hírdetést, hogy xy tipusu szinti eladó, aztán írt ez a fószer, de már elkérte a bankszámlaszámom stb... persze nem adtam meg neki, mert hallottam az ilyen csalásokról főleg a lottó nyeremények slottery stb...


Természetesen a google fordítót használta, mert olyanokat írt angolul, hogy ihaj csuhaj...:d


Köszi a segítséget, elküldöm hidegebb éghajlatra!

2010. febr. 17. 23:14
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Fel ne adj Nigériába csomagot!! ÁTVERÉS ÉS LEhÚZÁS!!!
2010. febr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!