Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ukrajnában börtön fog azért...

Ukrajnában börtön fog azért járni, ha valaki tagadja az orosz aggressziót?

Figyelt kérdés
Mint mindenki tudja, Oroszországhoz csatlakozott Krim és lakossága.

#trv
2015. márc. 30. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

"Mint mindenki tudja, Oroszországhoz csatlakozott Krim és lakossága."

Igen, tudom. [link] A nem kamu eredmények szerint 30% vett részt a szavazáson és 15% alatt szavaztak az elszakadásra.

2015. márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

1: Nevettem.

[link]


"96.77 percent of the Crimean population voted ‘for’ the integration in a referendum."


Mielőtt beszólsz.. nem kisebb a hitelessége az RT-nek, mint a WashingtonPostnak.

2015. márc. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1:

Igen, nyilván azért ünnepelt rengeteg ember, mert senki sem akart csatlakozni ;).

2015. márc. 30. 16:40
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Igen, ezekről a számokról írta le a cikkben említett OROSZ KORMÁNYZATI ÜGYNÖKSÉG, hogy enyhén manipuláltak.
2015. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 szántóvető ***** válasza:
100%

az 1. mondatban még agresszióról van szó de a 2.-ban már csatlakozásról.

tartsuk tiszteletben a Krímiek döntését én azt mondom.Sopron is dönthetett anno,a labancok sem támadták meg az országot,nem is követelőztek.

2015. márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 hollófernyiges ***** válasza:
56%
Azt azért vegyük észre, hogy a kérdező semmivel, még az orosz állami tévé egy hírével sem támasztja alá azt amit a kérdésében mond.
2015. márc. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5:

Az aggressziót a törvényjavaslat megszövegezéséből vettem, természetesen idézőjelben értendő.


6:

[link]

Nem az orosz állami tv-ben hangzott ez el, hanem az egyik ukrán képviselő (Jurij Csizmar) terjesztette be ezt a trv-javaslatot.

2015. márc. 30. 20:16
 8/11 anonim ***** válasza:

"tartsuk tiszteletben a Krímiek döntését én azt mondom.Sopron is dönthetett anno,a labancok sem támadták meg az országot,nem is követelőztek."

Mindösszesen annyi a különbség, hogy az oroszok viszont megszállták a Krímet és elég aktívan terelték a helyes irányba a lakosságot. Számtalan jól dokumentált esetet lehet találni erre, csak nem kell csipás szemmel járni.

Aki meg elhiszi azt, hogy egy háborús helyzetben lévő területen a lakosság közel 100%-a képes és hajlandó leadni a szavazatát, az szimplán idióta és nincs miről beszélnem vele.

2015. márc. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szántóvető ***** válasza:
az ukránok meg kikiáltották magukat függetlennek '91-ben.azóta megy a vita Krím miatt az oroszokkal,mert magukhoz csatolták a függetlenedésük közepette.de a Krími lakosság összetétele olyan tény amit nehéz vitatni vagy félremagyarázni,márpedig az oroszok arány közel 60%.szóval semmi nem indokolja hogy az ukránokhoz tartozzon.
2015. márc. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért a "közel 60" és a 96,77 között van egy kis enyhe különbség. Az orosz nemzetiségűek között is soknak az volt az érdeke, hogy EU irányba integrálódjanak, mert jórészt az idegenforgalomból éltek. Oroszországnak akkor kellett volna gondolkoznia, amikor aláírta a budapesti egyezményt. Az ukránoknak meg nem kellett volna csesztetni a krími bázis bérletének kérdését, akkor egyben maradt volna az országuk.
2015. márc. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!