Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nálunk is vannak fizetett...

Nálunk is vannak fizetett bérkérdezők, bérválaszolók?


2015. ápr. 5. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Így szép az élet ha zajlik.

Mit zavar az téged, ha valaki olyat ír, vagy kérdez?

Szíve joga.

Ez az oldal nem pártpolitikai ideológiához kötött, magyarul azt kérdezel amit szeretnél tudni.

Mindegyik pártpolitikai táborból lehetne itt szemezgetni.

Amit te itt kiemeltél, az még csak a kisebbség, a baloldalnak és a szélsőjobbnak vannak csak az igazán érdekes megnyilvánulásai ezen az oldalon.

Ott bizony feltűnnek a bérkommentelők.

2015. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok róla, de, lehet pénzért kommentelni, akkor szóljatok hol, mert bevállalom.
2015. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Persze, azt kérdez mindenki, amit tudni akar, ezzel semmi baj. Az a feltűnő (a fenti trollgyár cikkek után), hogy itt nem kérdez a kérdező, hanem egy hosszú dicsőítés, ömlengés után egy nyúlfarknyi 'más is így látja?'.


Olvasgatom azokat is, néha agyzsibbasztó baromságok, pláne a wartburgos/kaszagyár, de azt nem hiszem, hogy azok bérkommentelők lennének (inkább OPNI szabadultak).

2015. ápr. 5. 17:52
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Persze. Itt mindenkire rámondják két hozzászólás után, hogy Xbérenc (X helyére behelyettesítendő a kedvenc kifejezés). Az a szép, hogy én itt már egyazon hozzászólásért kaptam már zsidóbérencezést is meg nácizást is. Csak gratulálni tudok a kedves komment-társaknak...
2015. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Oroszországban ezért a "trollkodásért" 200ezret kapnak a profik.Itt Magyarországon meg 60ezret,azt is közmunkásokkal csinálják :D
2015. ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Néhány kérdést és választ olvasva nem lepődnék meg, ha így lenne. (Azok után meg különösen nem, hogy a Fidesz ugyebár köztudottan alkalmazott már fizetett statisztákat, propagandistákat stb.)
2015. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1000% hogy van !


Ezen az oldalon sport, azonbelül a testépítés rovatban


Kizárolag minden válasza burkoltan egy termék neve (táplálékiegészítők,és minden más amivel egy testépítő "ipar" csak foglalkozhat.


Pl: megkérdezi a 12 éves hül.y.e gyerek hogy mit szedjek hogy úgy nézzek ki mint Hulk akkor máris írja hogy eszt meg eszt szedd,


Vagy megkérdezi a 35 éves marika szülés után hogy hogy adja le a feljött felesleget máris mondja hogy ez jó,de ez a termék még jobb...stb


(Ez most csak két "szélsőséges" eset volt a példa kedvéért)


Egyébként ugyanezt egyszer feltettem kérdésbe, sport/testépítés rovatnál

Hogy (direkt nem írom a nevet,több néven fut)


Tehát x-y tényleg bérkomentelő ?

Fél óra múlva bannolták a kiírásomat, és jött a piros szöveg ha folyamatosan megsértem az oldal szabályzatát engem is törölnek.

2015. máj. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!