Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem lenne jobb egy PC-mentes...

Nem lenne jobb egy PC-mentes világban élni? Mondjuk ahol az emberek származását nyílván lehet tartani?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem: ti élnétek olyan országban, ahol mondjuk statisztikában, vagy a rendőrségi adatokban, az emberek feltételezett származását nyílvántartják?

#political
2015. ápr. 7. 22:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%
Elég nagy baromság, és felesleges idő- és energiapocsékolás volna nyilvántartani különösebb haszon nélkül, ráadásul mindezt számítógépek nélkül.
2015. ápr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Mi a helyzet a feltételezett szexuális irányultsággal?
2015. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%
csak ki ne derüljön rólad hogíy hanyadrészt is vagy zsidó-cigány...
2015. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen off, amit írok, de ha így írod, hogy "PC", az finoman szólva nem célszerű mivel az embereknek a fele a számítógépre asszociál, ahogy nekem is volt egy 5 másodperc mire leesett. Szerencsésebb lett volna, ha kiírod inkább normálisan, hogy politikailag korrekt...
2015. ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%
Nem élnék olyan országban. Tiszta bürokrácia!
2015. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%

#1.

A politycally correctre gondolt a kérdező, nem a laptopodra.:)

Amúgy, simán nyilván kéne tartani, akkor lehetne (nem politikailag) korrektül beszélni az etnikai kérdésekről.

2015. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
És attól boldogabb lennél ha mindenhol megjelölnék? Örülnél hogy végre ujjal mutogathatsz? Változna bármi?
2015. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
59%
Miért kéne mindenhol megjelölni? Egyszerűen nyilván lenne tartva és kész.
2015. ápr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Gondoltam a második kérdés nyílvánvalóvá teszi, hogy nem számítógépekről van szó. De ha lehet kerüljük egymás anyázását, engem az érvek érdekelnének csak (már ha vannak).

Nekem egyre inkább úgy tűnik, hogy a politikai korrektség egyfajta cenzúraként kezd fellépni. Régen nem merték az emberek kifejezni a véleményüket, ha az sértette az uralkodót, vagy a nemzetet, mert féltek a megtorlástól. Ma bátran lehet bárkit szídni, viszont ha valami érzékeny témáról kezdesz beszélni, lecsap rád a PC haragja. Tehát ugyanott vagyunk ahol eddig, csak most más a cenzor.

2015. ápr. 7. 22:46
 10/23 A kérdező kommentje:

# 10 Egy jó példa, hogy miről beszélek. Nem akartam senkit se szídni származása miatt, én is külföldön élek.

De bármikor, ha felhozza valaki a témát, rögtön lerasszistázzák - ki akkor itt az aggresszor? Normális ez?

2015. ápr. 7. 22:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!