Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Andreas Lubitz egy pszichopata...

Trauboy kérdése:

Andreas Lubitz egy pszichopata volt?

Figyelt kérdés
Tényleg egy pszichopata volt Andreas Lubitz¿ Nem lehet, hogy terrorista volt¿ Valljuk be, aki depressziós és meg akar halni, az begyógyszerezi magát, felakassza magát, stb.! És ahogy felfújják az ügyet.....már gyanús nekem! Olyat is hallottam, hogy vízhajtót kevert a másik pilóta italába! Szerintem ez egy terror izé lehetett, amit el akarnak tusolni! Ha bebizonyosodna hogy terror cselekmény volt, ezekután senki nem ülne repülőre, és nem lenne bevétel! Szerintem ez sokkal valószínűbb, mint amit mondanak! Szerintetek¿

2015. ápr. 9. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha igy lett volna akkor annak valami fele jele 100 hogy lenne. Nem iszlamizalodik egy feher europai mindenfele nyom nelkul. A szamitogepen ebben az esetben valami muszlim propagandat, chat beszelgetest, megnezett videokat, barmit talaltak volna es nem csak azt amit valoban megtalaltak.

A masik meg hogy akkor valamelyik terrorista szervezet magara vallalta volna a dolgot, ilyen sem volt, max eltettek az eset utan.

2015. ápr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Most akkor szerinted pszichopata volt vagy depressziós? Mert a kettő kizárja egymást. Előbb a fogalmakat kéne ismerni, utána kérdezni...
2015. ápr. 9. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hülyeség, amit írsz!

Egy depressziós nem gondolkodik logikusan. Lubitz tudta, hogy nem sokáig vezethet repülőgépet, ezért akart öngyilkos lenni és biztosra ment. A begyógyszerezés stb. Nem biztos, hogy halállal végződik. De ha neki vezeti a gépet egy hegynek, akkor gyorsan és biztosan meghal.

Semmi köze nem volt a terroristákhoz.

2015. ápr. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!