Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az európába érkező illegális...

Az európába érkező illegális bevándorlók mire számítanak itt? Haza toloncolják egyáltalán őket?

Figyelt kérdés
gondolom segélyt nem adnak nekik.munkát se.kinek kell képzetlen munkaerő ami illegális tehát bejelenteni sem lehet,törvénytelen és ellenőrzésnél bukta van.hiszen illegális bevándorló. hazaküldik őket egyáltalán?mert nem látni róla híreket csak arról érkeznek érkeznek meg érkeznek még többen.
2015. ápr. 15. 19:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbbet átverik a csempészek , azt mondják ez a nyugat . Aki menekül mindegy csak a háborút meg a nyomort kerülje el .
2015. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hogyan kerüli el a nyomort ha itt is csak nyomorog mert nincs megélhetése?akár ide akár németbe akárhova megy pénzt sehol nem kap.meg a fent leírtak miatt munkát sem.szóval a kérdés még mindig áll mért jönnek?
2015. ápr. 15. 19:38
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem érkeznek, hanem átutaznak.


Németországba van amelyiknek már él kint minimum 1 rokona/ismerőse és ott keresnek valami munkát.

2015. ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

"gondolom segélyt nem adnak nekik."


Rengeteg segélyt kapnak, ételt is, buszbérletet is. Itt Győrben tele van velük az Árkád és egész nap ruhákat vásárolnak, annyi pénzük van.

2015. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
Pesten bizony sok arab van akik ideérkezve, szépen felfutnak az éjszakában, és onnantól kiismerik a magyar helyzetet. Nem kell félteni őket, némelyik a képzetlen munkaerejével többet kaszál, mint egy átlag melós, amiből ráadásul nem is adózik semmit, tehát ha egy héten 800e ft, akkor az annyi is.
2015. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
de én európáról beszéltem nem csak magyarországról.itt minden jöttment kap pénzt csak a helyi lakosok nem...de ezek az emberek meg nyilván nem magyarországra jönnek.itt egy fokkal kisebb csak a nyomor.
2015. ápr. 15. 19:56
 7/17 A kérdező kommentje:
akik pl hajóval süllyednek el az olasz partoknál azoknak nem hiszem hogy ismerőse,rokona várná bármelyik országban is.
2015. ápr. 15. 19:58
 8/17 anonim ***** válasza:

#7


Most az Afrikából érkezőkre gondolsz?


Náluk háborúk vannak/diktatúrák ezért mennek el.


Én a koszovóiakra gondoltam.

2015. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Győr tele van koszovóiakkal meg afrikaikkal is.
2015. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az európai itt egy nem kívánatos fajta.
2015. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!