Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, lehet összetart...

Mit gondoltok, lehet összetartó és egységes egy nemzet, anélkül, hogy mindenki egy pártra szavazna?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne, persze. Nézz körül Nyugat-Európában. Senki sem hülyézi le a másikat azért, mert a jobb- vagy a baloldalra szavaz, sőt igazából ez senkit sem érdekel. Mégis jobban és békésebben élnek egy "kicsit".
2010. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
első válaszoló: én éltem nyugaton és nem teljesen igaz, amit mondasz. A fő különbség az, hogy ott csak a választások előtti 1-2 hónapban gajdulnak meg az emberek és a választások után 1 héttel már el is felejtik az egészet nálunk meg az év 365 napján a politizálás megy. Magyarország a 10millió politológus hazája...
2010. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is éltem Németországban és Ausztriában, 10 évig. Előbbiben a politika igencsak mellékes téma. Legalábbis az eszmék terén. Sokkal konkrétabb témákról vitatkoznak, és nincsen hazaárulózás, zsidózás stb. mint nálunk.
2010. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meg Finnországban, és szintén azt tapasztaltam, hogy a politika egyszerűen nem téma, rohadtul nem érdekel senkit. A képviselők ott vannak a helyükön, teszik a dolgukat, és az egyszerű emberek is ott vannak a helyükön és teszik dolgukat. Nyugi van és békesség.
2010. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

18:18

Az érv nélküli mélymagyarozást, hazzafyzást, a náci vadállatozást, a rasszistázást és az antiszemitázást kihagytad. Csak szólok, ha már objektív akarsz lenni.

2010. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi az első négy válaszolónak, a bizonyítást, hogy lehet. Köszi az ötösnek is, hogy bebizonyította hogy nem lehet.

Várom a további válaszokat, tapasztalatokat, elméleteket :)

2010. febr. 22. 19:07
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
Kedves kérdező! Látom elfogultságért te sem mész a szomszédba, ezzel tökéletes példája vagy a széthúzó magyarságnak. Szerinted az az egységes nemzet fogalma és az egymás tiszteletben tartása, ha alaptalanul vagdalkozhatunk ezekkel a kifejezésekkel felesleges gyűlöletet szítva? Objektívnak kell lenni és érvelni. Ennyi az egész. A rasszistázást és a zsidózást pedig elfelejteni mindkét oldalon. Lehet lepontozni. Köszönöm.
2010. febr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Finnországban pedig hatalmas hazaszeretet működik az emberekben, tudom, tapasztaltam. Náluk ez az az összetartó erő, amitől a nép előbbre jut, és nem szólnak meg senkit, ha tiszteli és szereti a népét, a kultúráját. Talán ha itthon sem menne emiatt a sárdobálás, előbbre tartanánk. Előző voltam.
2010. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet. Csak Magyarországon az a baj, hogy a 384 képviselő több mint fele egy álláshalmozó senki.

Teljes megújulással lehet. Ezzel a sok idiótával nem.

2010. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Lehet! Ha végre nem az utcára vinnék ki a politikát és ezzel nem osztanák meg a népet, szebbnél szebb szavakat használva. Ígérnek tortát kolbásszal és helyette kapsz penészes zsíros kenyeret vízzel, hogy ne halj éhen, míg ők azt zabálják amit ígértek. Ez az én véleményem.

L.

2010. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!