Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi ez a Nemzetbiztonsági...

Mi ez a Nemzetbiztonsági Szakszolgálat a Tolvajkergetők honlapjának a helyén?

Figyelt kérdés

2015. máj. 9. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Hacler támadás. Mivel tomcat-eet lecsukták szabadon szórakoznak az oldalon. Nincs aki szerkeszti, a Rencer pedig még nincs kész.
2015. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Remélem ezeket a gyökereket is lecsukják.
2015. máj. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

ja ezt én is néztem. Mondjuk el nem tudom képzelni, hogy mi motiválja azokat a majmokat akik a tolvajkergetőket szopatják.


Időt és pénzt nem kímélve kerékpártolvajokat kerítenek kézre. Erre valami libsi fajvédő k*csög azt mondja hogy ne önbíráskodjanak, ne bántsák szegény romákat, akkor már inkább lopjanak.

Valaki mondja már el hogy miért jó h békén hagyjuk a romákat és inkább lopnak:(

2015. máj. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző:

Ezeknek nem a TK-val van a gondjuk, hanem Tomcattel. Ami azt illeti, hogyha őt kivennénk a képből, akkor ez nagyon jól is működhetne. De az ő világképe, nézetei és gondolkodása miatt van most is előzetesben és ráadásul lehet, hogy másokat is magával ránt.

Én is tagja voltam az egyik csapatnak és meséltek érdekes dolgokat TC-ről.

2015. máj. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

Azt én is látom, hogy TC akármennyire is igyekszik, nem tudja mindig fékezni az indulatait. Azért várható volt hogy egyszer ez lesz a vége:(


Mi lesz nélküle a tolvajkergetőkkel? Lehet hogy egy agresszív állat, de a kitartása és a személyisége szükséges volt hogy összefogja a szervezetet, nem?

2015. máj. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!