Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha gazdag lennél, elköltöznél...

Ha gazdag lennél, elköltöznél Magyarországról?

Figyelt kérdés
Ha igen, hova?
2015. máj. 29. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Igen, Ukrajnába, mert a kedvenc országom, csak rossz a fizetés. Vennék egy panellakást Kijevben, a pénzem meg beraknám egy bankba, és a kamatból megélnék.
2015. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem, max vennék 1-2 tengerparti nyaralót.
2015. máj. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Igen. Nem lenne kedvem szétveretni a drága autóm felfüggesztését a magyar utakon, feleslegesen fizetni rengeteg adót amikor szolgáltatást nem kapok szinte semmit érte, na meg nézni a sok nagy falut amit városként jegyzenek, közben úgy néznek ki mint egy gettó.


Egyébként is, alig van lehetőség az országban elkölteni a pénzt szórakozásra, max pesten, de az meg egy káosz.


USA-ba költöznék, mondjuk Los Angelesbe vagy Miamiba.

2015. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Én szeretek itt élni, kellemes kis helyen lakunk, itt vannak a szüleim, a rokonaim, akikkel nagyon szoros a kapcsolatom, a barátaim.Szeretem Magyarországot, a magyar kultúrát. Én itt élnék szívesen továbbra is.

Inkább ha nagyon szegények lennénk annyira, hogy nem tudnánk magunkat fenntartani és lenne egy olyan külföldi munka, ami kihúzna minket a bajból, akkor mennék ki hosszabb távra.

2015. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Feröer-szigetek :)
2015. máj. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Szeretem Magyarországot, szuper hely. Egy bajom van, hogy nincs pénzem. Emiatt lehet, hogy elmegyek.

De ha lenne pénzem, nem lenne okom elmenni. Legfeljebb utazgatnék, néhány hónapokra a világ szép tájaira.

2015. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mar elkoltoztem...
2015. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 petizacc ***** válasza:
78%

Természetesen.

Florida vagy California

2015. máj. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nem egészen. vennék egy villát Thaiföldön, ott élnénk a feleségemmel fél évet, és fél évet itthon. Teljesen nem költöznék el Magyarországról.
2015. máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kanada, préri tartományok.

Végeláthatatlan gabonatáblák,és a természet közelsége.

Úttalan utak, és csak te vagy, meg a természet.

A legjobb hely!

2015. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!