Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek ha a Saul fia...

Electroman75 kérdése:

Szerintetek ha a Saul fia című film nem a holokausztról szólt volna hanem más nép-népek szenvedéséről esetleg a doni katasztrófáról vagy Trianonról akkor is ilyen nívós helyezést ért volna el?

Figyelt kérdés
A rendező szerint ez a téma nem egy "lerágott" csont,mivel a fiatalokat is ismertetni kell a múlttal. Szerintetek a mai fiatalokat érdekli ez a csapból folyó téma ami már 70 éve történt?
2015. jún. 2. 02:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

24: Juj, megnézem, hogy az enyéim is köztük vannak-e :D

Szerintem nem volt semmi a hozzászólásodban. Attól függetlenül, hogy nem értek vele egyet :)

De ezek a szavak szinte mindegyikben vannak, úgyhogy nem tudom, miért törölték.

2015. jún. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
61%

Jujjj, az én hozzászólásomat is töröltetted. Ez nem volt szép! Én nem jelentettem senki, aztán rajtam állsz bosszút?

Mi a Whoopy Goldberggel? Tényleg ezt mondta.

Na ez a baj ezzel a témával. Ha kimondod a zsidó szót, akkor te már tuti antiszemita rossz ember van. Nem lehet erről beszéli sem, mert törlünk minden hozzászólást, amibe le merik írni.

Pedig aki elolvasta, az láthatta, hogy a szövegkörnyezetből egyértelműen kiderült, hogy én nem szidok senkit sem, se a filmet, se a zsidókat.

Na mindegy. Szép napot.

Töröltesd ezt is! :P

2015. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
33%

A válasz egyértelműen NEM.

A filmrendezők, filmkritikusok, szóval a nagy filmesek döntő többsége zsidó, így ők azokat a filmeket díjazzák melyek előnyösek számukra.

Nyilván nem preferálnának egy olyan filmet, mely a zsidók által vezetett kommunizmus bűneiről szólna (amelyben nem mellesleg tíz milliókkal többen haltak meg mint a fasizmus által).


És minél többször szajkóznak egy dolgot (függetlenül, hogy igaz vagy mese az egész) annál jobban az emberek tudatába ágyazódik és hajlamosak lesznek a hasonlóakat is elhinni.

2015. jún. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát!
2015. jún. 3. 00:09
 25/31 anonim ***** válasza:

"És még talán hogy a Star Wars annak idején egy új témát dolgozott fel,"


Rég szórakoztam ilyen jól.

[link]

Kedves Kérdező!

Ezek a kérdések olyanok, mint a Nemzetközi Férfinap, meg a Heteroszexuális Büszkeség Menete. Ahelyett, hogy valóban tennének valamit, hogy legyen film az örmény népirtásról, vagy a doni katasztrófáról, inkább csak kifogásnak használják, hogy ne tűnjenek antiszemitának.

2015. jún. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
5%

aki nem hisz a zsidók filmipari uralmában, azoknak:


[link]

2015. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 tetro ***** válasza:
90%

22.39

most már hiszek :D

2015. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
6%

27

Nem tagadom, amit belikeltem, az egy antiszemita oldalon található, de ha kiszűröd belőle a lényeget, akkor elléggé egyértelmű a dolog. Nem azt mondom, hogy a zsidók a világ urai, de igen nagy befolyással rendelkeznek, főleg a filmiparban. Ha zsidózol, akkor máris te leszel az antiszemita kötsög, még ha nem is vagy az.


Kate Winslet is megmondta, hogy azért kapott oscart, mert zsidós filmben játszott. Előtte hiába érdemelte ki többször is, nem kapott díjat.

2015. jún. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
7%

Ja és Mel Ginson, mióüta kicsit odapörkölt a zsidóknak, azóta nem kapott rendes szerepet. Tulajdnképpen kiutálták őt Hollywoodban.


Mások sokkal súlyosabb bűnökért sincsenek kinézve az álomgyárban.

2015. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
100%
Nem lehet megmondani, de ez a film nem lerágott csont, érdemes megnézni, hiszen teljesen más szemszögből mutatja be az eseményeket. Engem ledöbbentett, napokig a hatása alatt voltam. Még annyit hozzáfűznék, hogy a fiatalok és idősebbek aránya egyenlő volt. 19/L
2015. jún. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!