Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak szerintem unalmas már ez...

Csak szerintem unalmas már ez az egész menekült téma?

Figyelt kérdés
Most vagy zárják le a határt és dobják ki az összes menekültet, vagy engedjék be mindet, csak ne témázzanak már ezen 24/7... Egyáltalán miért nekünk kell őket befogadni? Nem mi gyarmatosítottunk és tettük tönkre ezeket az országokat... Magyarországnak megvannak a maga gondjai, nem is kevés, szóval nem ezzel kellene foglalkozni szerintem... Csak fele ennyi figyelmet kellene fordítani pl. az egészségügy javítására, több értelme lenne.

2015. jún. 12. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

De, rohadt unalmas. Viszont a kormányzó párt el tudja terelni a figyelmet a többi problémáról, az ellenzék pedig örül, hogy az ellentmondással keverheti a sz.rt és szavazókat állíthat maga mellé.


Érdekes, hogy a nyugati országok, ahová igyekeznek a menekültek, egyszerűen visszafordítják őket, nem csinálnak belőle sem kül-, sem belpolitikai gondot.


Aki igazán szív, az Olaszország, Görögország és mi.

2015. jún. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Nem unalmas csak neked az, ez egy nagyon komoly problema.

Javaslom nezzetek utana a Romai Birodalom bukasanak es azoknak az idoknek. Kisertetiesen hasonlit arra ami ma van Europaban. Akkor is mindenkinek megadtak a romai polgarsagot: afrikaiaknak, zsidoknak, hebereknek, gotoknak, germanoknak minden jott ment nepnek. A kegyelemdofest Attila adta meg aki vegigtarolta a soknemzetisegu szethuzo es gyenge birodalmat es az felbomlott, a romai kultura meg elpusztult. Pont ez lesz itt is. Es ami ma jon bevandorlo ez a tizezer naponta ez piskota lesz ahhoz kepest ami majd 30-40 ev mulva jonni fog megpedig a vizhiany miatt. Nem milliok hanem majd milliardok fogjak egymast taposni hogy Europaba erjenek. Ha a nepesseg novekedest nem allitjak meg katasztrofa lesz az egesz vilagon. Magyarorszag pedig kulonosen gazdag ivovizben, igy majd a jovoben a bevandorlok kedvelt celpontjava fog valni.

Ha az europai politika semmit nem tesz ez ellen akkor mi is a Romai Birodalom sorsara fogunk jutni, es a kulturank el fog pusztulni. Az a baj hogy sok ember nem tajekozott es keptelen tullatni a kuszobenel es fel se fogja vagy nem is latja ezeket a dolgokat.

Az egyetlen eselye Europanak ez lenne ha az osszes liberalist es korrupt "penzert a gyerekem is eladom" politikust fellogatnak a lampavasra es kozos hadsereget szervezni az europai civilizacio es nepek vedelmere. Ha ez hamarosan nem tortenik meg vegunk van.

2015. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1, nem hinném, hogy az ellenzéknek sikerül szavazókat állítania maga mellé... Szerintem az embereknek kb. a háromnegyede nem nagyon szeretne menekülteket az országba, szóval ez az egész Fidesztől amolyan popularista húzás, az ellenzék az ajvékolással pedig nem fog elérni semmit.


#2, A családom apai ágon horvát, és meséltek egy-két dolgot... Tudod, most hogy ők is beléptek az Unióba, kötelességük befogadni a menekülteket, és ott nagyon nem tudnak azok viselkedni. De igazad van, én is úgy gondolom, hogy Európának nem tesz jót az az egész... Csak már rohadt unalmas a téma, és az is hogy egyesek köztulajdont akarnak csinálni az országból. A térség országai nem profitáltak a gyarmatosításból, nem mi tartottuk őket vissza a fejlődésben, szóval nem is kellene gondjukat viselnünk. Az összeset át kellene dobni Nyugat Európába.

2015. jún. 12. 13:32
 4/6 anonim ***** válasza:
19%

Egyetertek en se szeretem a rablo, kizsakmanyolo nyugatiakat, de felre kell ezeket tenni es osszefogasra van szukseg.

En a legjobb otletnek azt tartanam hogy kilepjunk az EU-bol helyette egy kozep-kelet europai szovetseget letrehozni olyan orszagok tomoritesevel ahol eros a nacionalizmus es konzervativizmus: Magyarorszag, Lengyelorszag, Szlovakia, Csehorszag, Ausztria, Szlovenia, Horvatorszag, Romania, Ukrajna, Szerbia, Bulgaria. Ezeknek az orszagoknak a szovetsege ellensulyozni tudna mind a nyugati agyament liberalizmust mind az orosz terjeszkedest es alternativakent szolgalna a nyugati polgaroknak is a liberalis kormanyok megdontesere.

De a legfontosabb megegyszer az hogy felretegyuk az ellenteteket es osszefogjunk. En igy latom.

2015. jún. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Egy előző, ezzel kapcsolatos kérdésre egy válaszoló azt írta, hogy a jelenlegi bevándorlási törvénnyel nincs baj, csak be kéne tartani és tartatni. És én minden szavával egyetértek. Itt egyáltalán nem a bevándorlási törvényről van szó, hanem ez megint a kormány hangulatkeltése, amire milliókat szórnak el.
2015. jún. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pár hétig ukrajna volt a téma, na mára mennyit beszélnek róla? nem sokat. Most pár hétig ez lesz a sláger, média erre harap, ebből van a bevétel, addig nyomatják míg lesz rá érdeklődés, ha lecsitul a dolog, lesz új hír, ennyi.
2015. jún. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!