Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti találkoztatok már menekülte...

Ti találkoztatok már menekültekkel az országban? És ha igen akkor hol?

Figyelt kérdés

A politika erről szól, kiváncsi vagyok ti tapasztalataitokra.

Főleg olyan városból ahol nincs menekültszálló.



2015. jún. 5. 11:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
én esztergomi vagyok, én csak bevándorlókat ismerek, de mivel a nagyon tudatos kormányunk még a különbséget sem tudja a menekült és a bevándorló között így gondoltam ez is érdekelhet. A három bevándorló ismerősöm közül ketten Erdélyből (csak az egyik magyar, a másik román), egy pedig Ukrajnából (ukrán is) érkezett.. ha belegondolok, hogy mind a hárman egy magyarországi magyartól veszik el a munkát.. és még nem is szégyenlik magukat! Hihetetlen..
2015. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2015. jún. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2.-es látom nem sikerült értelmezned a kérdést, nem Olaszországban hanem Magyarországon láttál-e. Ja és nem youtube-on hanem ÉLŐBEN.
2015. jún. 5. 11:56
 4/18 anonim ***** válasza:
Pár indiai menekült gyerekével találkoztam már, nem nagy élmény
2015. jún. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 szántóvető ***** válasza:
57%
nem rémlik pedig elvileg innen,Békés-megyén keresztül jön a nagyja.lehet hogy amint átérnek várja őket egy kisbusz és irány Hegyeshalom..?
2015. jún. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
A Keleti környéke tele van furcsa arabszerű emberekkel. Már nem merem elővenni a telefont se.
2015. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%

Szegeden találkoztam menekültekkel, kosszovóból vagy nem tudom honnan jöhettek. Sajnáltam őket, mert semmijük se volt és még a máv se engedte tovább őket és nem tudták kifizetni a jegyet se. Nem véletlen menekültek, meg nem volt mit veszíteniük. Viszont ha tényleg így menne, h segítünk minden külföldinek, akkor a magyarok menekülnének külföldre.


Bevándorlás inkább a mostani téma, h sok c típusú állampolgár jön minden évben hozzánk dolgozni. Kínai és Kebabosok illetve már a pizza king is csak külföldieket alkalmaz, mert ők akarnak dolgozni minimál bérért is. Jah, hogy a magyarok nagy része, ha nem megfelelő a munka, akk nem vállalja el. (megértem pl diplomával nem fog gyrost árulni) Viszont vannak olyan munkák, amiket nem kell elvenniük a magyaroktól, mert önként lemondanak róla. Egy munkáltató is szívesebben alkalmaz magyarokat, de ha annak nem felel meg az összeg/elvárt munka, akk passzolja. Fogjuk a bevándorlókra, h nem akarunk dolgozni!!!!!!!!!

2015. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Szegeden Hattyas fele rengeteg van. Csak jönnek és jönnek...általában a rendôrség összeszedi ôket kisbusszal. Napi kb.20-30 fô mindig megvan.
2015. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%

Nem találkoztam. Lehet, h nincsenek is, csak a fidesz találja ki ezt az egészet.

Minek jönne ide bárki. Innen csak menekülnek az emberek.

2015. jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ja
2015. jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!