Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak szerintem lesz ebből a...

Csak szerintem lesz ebből a bevándorlós dzsemboriból egy rohadt nagy tömegmészárlás a végén?

Figyelt kérdés

[link]


Nem akarjuk őket megállítani, jönnek több millióan, aztán kritikus mennyiség lesz itt és a végén elkezdődik a rémálom.


2015. jún. 21. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem, bőven vannak még xenofób hülyék az országban.
2015. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Azért azt tényleg meg kéne fontolni, hogy kit engedünk be.
2015. jún. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A képeket elnézve nekem is megesik rajtuk a szívem és ha ott lennék velük személyesen, akkor lehet, hogy tényleg nem tudnám őket visszatartani, már a gyerekek miatt sem, akik sírnak és rettegnek.


De közben pedig nagyon jól tudom, hogy mi lesz itt, ha az EU-ban eléri a lélekszámuk a 100 milliót, 120 milliót, majd a 150 milliót és így tovább és akkor eszembe jut, hogy mégis csak kegyetlennek kell lennünk, ha túl akarjuk élni biztonságban ezt az egészet és nem szabad őket beengednünk, mert csakis egy rohadt nagy konfliktus lesz a vége a két kultúra között és egy irgalmatlan tömegmészárlás, ahol rengeteg vér fog folyni.


Sajnos nincs helyes megoldás, csak a kegyetlenséget tudjuk enyhíteni előrelátással, ha az Unió kívül tartjuk őket. :(

2015. jún. 21. 13:57
 4/11 tetro ***** válasza:
69%

13.50

mert nem fontoljuk meg? hány menekültügyi kérelemből mennyi is kap pozitív elbírálást jelenleg?

2015. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Hát, előbb-utóbb tarthatatlanná válik a helyzet.


1: Majd remélem, hogy ha megy ellened a mérges csürhe, akkor is ezt fogod hangoztatni. Láttad, hogy a négerek mit műveltek Fergusonban például? Pedig azok elvileg "őslakosok"...

2015. jún. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Azt is láttam amikor a fehér fradidrukkerek szétverték a várost. Akkor most minden fehér idióta alkoholista vandál?
2015. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
6: A futballhuligánok igen. :3
2015. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem kicsit manipulatív a cikk, még én is szinte bőgve olvastam végig, pedig egy fasiszta pribék vagyok. Amióta Orbán kikelt az illegális határátlépők ellen, a sajtó kutya kötelességének érzi ezzel szembemenni és bebizonyítani, hogy a menekültek a legjobb, legderekabb emberek és a legmagasabban képzett szakemberek a Földön, akikkel mindenki csak jól járhat. Más írásokból meg érdekes módon az derül ki, hogy a kerítést pont az említett környéken üdvözölnék, mert már teli van a tökük a végigvonuló hordákkal.
2015. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Ez nem xenofóbia kérdése. Mindenkit nem engedhetünk be, ez egyszerűen képtelenség, egyetlen ország nincs a földön, amely bárkit, korlátlan számban átengedne mindenfajta szelekció nélkül a határain. Könyörgöm: ez EU - s kötelességünk is, Románia és Bulgária épp azért nem lehet még tagja a Schengeni övezetnek, mert nem tudja megfelelően biztosítani a külső határai őrizetét. (Igen, pont a bevándorlás ellen).


Ha nem teszünk semmit, akkor hazánkat azért marasztalnák el - joggal - előbb, utóbb.


Egyébként van egy csúsztatás: miszerint a menekültek életveszélyből menekülnek. Ez igaz lehet, amennyiben a szülőhazájukban háború dúl, de Szerbiában már semmi esetre sincsenek életveszélyben - még ha nem is irigylésre méltó a helyzetük ott - így, ha nem engedjük be őket, attól még nem kerülnek életveszélybe. A koszovóiak meg szimplán gazdasági menekültek. Tehát erre kár hivatkozni.

2015. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha az USA kerülne hasonló helyzetbe azaz, hogy délről megindulna egy kezelhetetlen tömeg az államokba, már régen kiadták volna a tűzparancsot. Ott nem lacafacáznak ha meg kell védeniük az érdekeiket.


Itt nem kell tűzparancs, de tenni azért kell valamit.

2015. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!