Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Sok ember "aggódik" hogy...

Sok ember "aggódik" hogy "kihal" a Magyarság a bevándorlók miatt ha ide engedjük őket, közben mikor a Törökök itt voltak 150 évig akkor sem sikerült a Magyaroknak "kihalniuk". Miért aggódik sok ember? Csak a riogatás a cél ezzel?

Figyelt kérdés

2015. júl. 26. 12:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
81%
Szerintem ez nem csak a menekültek miatti aggódás.Magyarország így is rengeteg népcsoportot foglal magába, és szerintem a nagyobb honérzeűek aggódnak, hogy ha még egy nagyobb tömeget engedünk be, azzal elindítunk egy vándorlást, amit nem fogunk tudni később megállítani, és gondolj bele, ha minden háborús övezetből és gazdasági (ez a legtöbb) helyzetből menekültet befogadunk, elég nagy a valószínűsége, hogy a magyarok háttérbe kerülnek.Kihalni nem fognak, de a lakosság aránya nagyon nagyot fog fordulni.
2015. júl. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2015. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Azért a tatárjárás idején és a török hódoltság alatt nagyon rezgett a léc. Csak sok betelepülő révén, az ő beolvadásukkal maradt meg a magyarság. De ezt nem lehet minden határon túl fokozni, ha egy nép elér egy kritikus lélekszámot, akkor a kihalás szélére kerülhet, felhígul, elveszti a nyelvét, kultúráját és megszűnik. Ez még messze van az esetünkben, de ezek történelmi léptékű folyamatok, ha nem vigyázunk valóban kihalhat a magyarság.
2015. júl. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2015. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
A török korban az én városomban a magyarok kisebbségbe kerültek. Bocs, de én nem szeretném, hogy ez ismét megtörténjen!
2015. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem alaptalan a félelem, elég régóta fogyóban vagyunk, és nem segít ezen a globalizmus sem.


Érdemesebb azonban nagyobb távlatokban nézni a történelmet: nagyn sok néppel voltunk szoros kölcsönhatásban a kezdetek óta, és azóta is megmaradtunk. Ez egy sikertörténet, sok nép már elveszett a süllyesztőben.


És senkinek ne legyen kétsége, hogy egyszer mi is elfogunk. Így működik a világ. Ne úgy gondoljatok rá, hogy ez egy szomorú dolog, inkább örüljetek, hogy volt egyszer egy olyan nép, hogy magyar.

2015. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért ne halnának ki a magyarok?

Én nem értem az okát.

2015. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem a kihalástól félek, hanem egy 2. Trianontól.
2015. júl. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A magyarok kihalása a legkevésbé a menekülteken (vagy bármilyen népcsoporton/kisebbségen) múlik. Kivéve, ha a magyarok elfelejtik, hogy kell dugni, ha más népcsoport kerül a közelükbe.
2015. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ne vigyorogj, Iljics, nem tart ez örökké,

Százötven év sem tett minket törökké"


Aki megmondja, honnan származik az idézet, kap két kockacukrot és egy 8 tagú afgán családot grátisz.

2015. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!