Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberálisok csak Magyarorszá...

A liberálisok csak Magyarországon bújnak el az anonimitás mögé, vagy Nyugaton is fotelharcosok?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy egy anonim oldalon, mint például a GYK, jóval több a liberális, mint mondjuk egy olyan oldalon, ahol csak Facebook loginnal lehet hozzászólni.

Ha van is valaki, az is olyan, hogy nincs kirakva profilképe, ha van, azon is valami más van.

Esetleg néha belefutok egy-két fogatlan, írni nem tudó cigóba, de azoknak külön szakértelmet igényel, hogy értelmezzem, hogy mit is akartak írni.

Nyugaton is így van, hogy csak a távoli szobából, anonimba mernek okoskodni???



2015. jún. 27. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk a megyei lap (Délmagyarország) miután ráunt az állandó cigányozásra, zsidózásra, komcsizásra áttette a kommentfelületét a Facebookra. Érdekes módon azóta eltűntek a "cigányirtó zsidóvadász" hozzászólások. Nem is tudom ki a gyávább...
2015. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jaja, tudom-tudom:)

Most már akkor a kérdésre is válaszolhatsz;)

2015. jún. 27. 14:12
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Én meg épp azt tapasztalom, hogy itt tombolnak a kurucivadékok, de amikor meg arccal kéne, akkor csöndben vannak. Erre céloztam.
2015. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Én meg azt figyeltem meg, hogy sokan azt sem tudják mit jelent a liberális szó, csak vakdalóznak vele. Azt is megfigyeltem, hogy a magukat kereszténynek vallók az elsők, akik éjjeneznek, ha a menekülteket, hajléktalanokat attrocitás éri.
2015. jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Látom a kérdésre válaszolás nem megy :)

A keresztényes példán meg jót röhögtem, hogy jönnek ide és hol láttad, hogy hajléktalanok baján nevetnek?

Egyébként meg ne izgulj, te mondjuk pont a kérdésben szereplő ember vagy, a GYK N1 fotelharcosa.

Ha lenne lehetőségem díjat is adnék át.

2015. jún. 27. 16:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem gyávák, köztudott, hogy féltik a boldogulásukat. A mostani plakátozás kapcsán is kiderült kb ezredjére, hogy a fideszes bátor emberek képesek a munkájukat is elvenni annak, meg a családtagjainak is aki nem fúj egy követ. Szégyen, legalja emberek akik képesek egy másik emberrel, családdal megtenni ilyesmit csak mert a politikai nézetük más. Te mit gondolsz az ilyenek emberekről?
2015. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Látom a kérdésre válaszolás nem megy :)"

Menne, ha értelmes lenne a kérdés: "A liberálisok csak Magyarországon bújnak el az anonimitás mögé, vagy Nyugaton is fotelharcosok?"

Hogy jön ide Nyugat? Komolyan nem értem. Tudtommmal Magyarország nem Nyugat. Főleg nem fizetésben. Vagy szerinted én azért kijárkálok pl. Németországba, hogy onnan irogassak a birkáknak?


"A keresztényes példán meg jót röhögtem, hogy jönnek ide és hol láttad, hogy hajléktalanok baján nevetnek?"

Nevethetsz, akkor is így van. Nem emlkészek már pontosan mikor volt ilyen eset, de a papok nem engedték be őket a templomba valamiért. Most nem fogom előkeresni a részleteket. De az biztos, hogy magukat keresztény embernek vallók, nem túl keresztényies sorokat írtak. Akárcsak most a menekültek kapcsán. Pl. villamos kerítéssel, géppisztollyal, idomított pitbullal, stb. kell várni őket, nehogy be tegyék a lábukat az országba. Dögöljenek meg kívül. De nem lep meg, ők csak papíron keresztények, akárcsak a fidesz-kmp.


"Ha lenne lehetőségem díjat is adnék át."

Nektek is lehetne bőven adni. Van miért. Csak nem pozitív értelemben.

2015. jún. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Úgy jön ide a Nyugat, hogy ott vannak még liberálisok, legalábbis nem Afrika egyes részein.

Kíváncsi voltam, hogy vajon ott is ilyen fotelharcosok, mint itt?

De igen, arra gondoltam, hogy te kijársz nyugatra és onnan is kommentelsz.

Ne haragudj, de nem kis baj van a fejedben:D


Nem emlékszel:D

De azért a keresztények így meg úgy:D

Szerintem hagyjuk.

Tudom, hogy szarul érzed magad, mert magadra ismertél, hogy a sértődöttségedet egy anonim oldalon kell kiélned, mert a való világban nem mered magad vállalni.

Naponta egyszer jövök fel általában az oldalra, ha nincs kérdésem és olyankor mit látok?

Hogy a 62% hozzászóló egész nap, habzó szájjal osztja az észt a politika kategóriában:D

Emlékszem tetro volt annak idején ilyen, aztán ott is becsalogattuk egy ilyen jellegű kérdéshez,(igen, tudtam hogy kommentelni fogsz ez alá a kérdés alá, hiszen vadászol az ilyenre, mert ebbe vagy bele betegedve:D), azóta új életet kezdett és már csak ritkán van itt.

Állítólag azóta elkezdett egy magyar hagyományőrző csapathoz járni.

Neked is ezt tanácsolom:D

2015. jún. 28. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!