Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nektek, illetve az embereknek...

Nektek, illetve az embereknek minden bevándorlóval vagy csak az illegális bevándorlókkal van bajotok ( illetve baja, hogy nyelvtanilag helyes legyen )?

Figyelt kérdés
Nekem csak az illegális bevándorlókkal van bajom, a többiekkel nincs, legyen az keleti ( kínai, koreai ), nyugati ( brazil, Európai, stb. ) vagy akár déli ( afrikai, közel-keleti ).
2015. jún. 27. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Itt Győrt tönkreteszik, mindenhol ott vannak, ordibálnak, isznak, kötekednek és tolakodnak. Persze a semmire kapnak költőpénzt és ételt...
2015. jún. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Nekem csak az afrikai feketékkel.


Nem a bőrszínük miatt nem bírom őket ,hanem a viselkedésük miatt.


igen, most jöhetnek a "te mocskos rasszista" kommentek ,de nem vagyok rasszista. :)

2015. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a nyelvtanilag helytelen bevándorlót se csípem.
2015. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem egy fajta bevándorlóval nincs bajom. Aki úgy jön Európába, hogy van valamilyen szakmája + beszéli a nyelvünket és dolgozni szeretne. Ebből adódóan adózni is fog, vagyis a társadalom hasznára lesz. Emellett fontos, hogy fogadja el az európai értékeket, vagyis tőlem ő imádkozhat Mekka felé meg elviselem, hogy a vallása tiltja a disznóevést, de ne próbálja meg ránk tukmálni ezt. Kivagyok, amikor muszlim bevándorlók angliában undorítóan bánnak nőkkel, mert hogy nem nő, hisz nem visel csadort.
2015. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 tetro ***** válasza:
95%

16.22

jelenleg vallást csak a saját kormányunk próbál itt ránk tukmálni, amikor bezárat mindent vasárnap, azzal a felkiáltással, hogy irány a templom. :)

2015. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a saját kormányunkkal is bajom van
2015. jún. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Nekem az arabokkal és a négerekkel.
2015. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

Én hogy őszinte legyek az "emberbarátok" legnagyobb ellensége vagyok.


Itt azokra gondolok, akik vagy azt mondják, hogy jöjjön mindenki, vagy azokra akik azt mondják, hogy a menekültek jöhetnek, de a bevándorlók nem.


Jönnek azzal a dumával, hogy jaj a menekültön segíteni kell, de a gonosz bevándorlók csak elveszik a munkát. Az én szememben a menekült az még rosszabb, mint a bevándorló.


Ahogy előttem is írták egy bevándorló lehet egy értelmes valaki, aki megfelelő szakképesítéssel rendelkezik, és hasznos tagja lehet a társadalomnak. A menekültek azonban olyan helyről jönnek, ahol még iskola sincs, nemhogy szakképzés. Persze még mindig jobbak, mint azok a bevándorlók, akik ugyan ilyenek, csak még háború sincs a környékükön.


Ilyenkor én mindig azt mondom, hogy szívem szerint befogadnék minden aranyos kóbor kutyát, macskát az otthonomba, azonban az anyagi helyzetem ezt nem teszi lehetővé. Ha tartanék itthon állatot, akkor pedig előbb azokra költeném a pénzt. Egyes emberek azonban nem tudnak mérlegelni. Ha az itteni életszínvonal, és fizetés kielégítő lenne (magyarul a házban tartott állatok jól élnek), akkor megtehetjük azt, hogy befogadjuk a kóborállatokat. Azonban ameddig az ország még az itt élő embereknek nem tud megfelelő életszínvonalat nyújtani, addig meg se próbáljuk tovább rontani a helyzetet.

2015. jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tetro ***** válasza:
100%

16.41

furcsa, hogy a háború elől menekülő embereket kóbor állatokhoz hasonlítod...

de ha már ez a hasonlat. tudod mennyit költött tavaly a magyar állam illegális bevándorlókra? kevesebb mint harmad annyit mint az elmúlt két hónapban az ellenük való uszításra. szóval az hogy nincs rájuk pénz, az egy nagyon rossz érv. mert ha kimutyizni a haveroknak a többszöröse jut ezzel az ürüggyel, akkor fals ez a dolog így egy kicsit.

2015. jún. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%
Mindenkivel akik tömegekben érkeznek és nem képesek asszimilálódni, vagy legalább kussban maradni és örülni, hogy be lettek fogadva, tiszteletben tartva a befogadó szokásait.
2015. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!