Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha én meghívok "néhány"...

Ha én meghívok "néhány" embert a házamba, és ezzel félelmet keltek, milyen bbüntetésbüntetést kaphatok?

Figyelt kérdés

Röviden: cigány lakta településen van örökölt nyaralónk. Ezt kirabolták és természetesen senki nem látott semmit ( elvittek 2 fagyasztót, 2 hűtőt, székeket, asztalokat, garnitúrát!, stb-t ).

Gondoltunk rá, hogy kihívjuk a Betyársereget, de nem felvonulni, csak ebédelni ( egyenlőre csak terv ).

Ha 50-100 kopasz rasszista ide jön, az félelem keltő. Kaphatok érte valamit, vagy mivel az én portám, ezért semmit?


2015. jún. 28. 23:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Megfogadom a tanácsot, majd kinézek a piacokra is.

Egyébként most vettem észre hogy kétszer írtam le a büntetést. Elnézést, csak már fáradt vagyok.

2015. jún. 28. 23:27
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Es ha kimegy a betyarsereg akkor mi lesz?


Kajalnak, hazamennek, masnap jonnek a tolvajok megint.

2015. jún. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
csináltál egy ebédet ennyi,ha eredményt szeretnél ahoz puska kell....
2015. jún. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Ne viccelj ez nem szabálysértés, azt csinálsz amit akarsz. Én jó ötletnek tartom, hátha beszarnak a mocsadékok. De eredményt tényleg csak eszközökkel érhetsz el és erre már jogod is van. Ha egyszer tetten méred őket ne felejtsd el használni azokat, mert megteheted. A súlyosságának csak a lelkiismereted szabhat határt, az meg cigányok esetén ne legyen.


Csald körbe őket: Szerezz valahonnan egy szép tv dobozt és az egyik haveroddal vigyétek be a házba, mintha a tv is benne lenne. Aztán menjetek el és titokban vissza (autó nélkül stb). Azért a haverod is legyen ott. És amint rajta kapod őket.... tudod csak a lelkiismeret.

2015. jún. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Duenna ***** válasza:
Volt egy ismerősöm, akinek a kertjébe a kerítésen át beugráltak a cigók lopni. Erre az ismerősöm vett egy csomó deszkát, belevert sűrűn egy csomó 100-as szöget, ezeket beásta a homokba a kerítés mellett, és várt. Egy éjjel csak annyit hallott, hogy zörgés és csörömpölés, majd jajgatás. :D
2015. jún. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A Betyársereget előbb meg kéne hívni. A telefonszámuk... őőő... Talán 107, ha jól emlékszem.
2015. jún. 29. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Lehet jobb lenne ha inkabb a kornyekbeli ciganyokat hivnad meg egy kajalasra, megismerned oket, ok is teged.
2015. jún. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%
Ebédre a cigókat, majd a desszert körül a betyársereget. Csak véletlen egybeesés, hogy pont akkor kellett betonozni a pincét. Méter vastagon...
2015. jún. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A rendőrség volt kint, az eredmény sem lett különös.

A szomszédok régen át voltak hívva, amíg éltek a szülők hetente - 2 hetente jöttek ( gyakrabban mint mi! ).

A tetten éréssel csak az a baj, hogy ott kell maradni. Akkor ( mivel nem ott lakom ) ki kell venni egy szabadnapot, fel kell készülni, stb.

Amire még gondoltam, csapda állítás. Barátom segítene rugós csapdát, illetve medve csapdát kihelyezni.

Rugós csapda az ajtó elé, ahogy nyitja csapódik.

Medve csapda az ajtó körül a fűbe. Csak nem tudom legális-e?

2015. jún. 29. 10:33
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Medve csapda az ajtó körül a fűbe. Csak nem tudom legális-e?"


Nem.

2015. jún. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!