Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha én meghívok "néhány"...

Ha én meghívok "néhány" embert a házamba, és ezzel félelmet keltek, milyen bbüntetésbüntetést kaphatok?

Figyelt kérdés

Röviden: cigány lakta településen van örökölt nyaralónk. Ezt kirabolták és természetesen senki nem látott semmit ( elvittek 2 fagyasztót, 2 hűtőt, székeket, asztalokat, garnitúrát!, stb-t ).

Gondoltunk rá, hogy kihívjuk a Betyársereget, de nem felvonulni, csak ebédelni ( egyenlőre csak terv ).

Ha 50-100 kopasz rasszista ide jön, az félelem keltő. Kaphatok érte valamit, vagy mivel az én portám, ezért semmit?


2015. jún. 28. 23:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A csapda már nem legális, ha komolyabb sérülést szereznek, akkor utána járhatsz a bíróságra.


Egyébként örömmel látom,hogy törölték az első válaszom.

2015. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Te a rendszer áldozata vagy. Az általad felsorolt módszerek eredménytelenek, viszont sokba kerülnek. Egy ember nem tud a probléma ellen eredményesen fellépni, ezért vagy a rendszer, és nem a cigányok áldozata.


A gazdaságot végletesen tönkretették. A társadalmat a cigányok ellen hergelik. A cigányok ezt érzékelik, és így két célt érnek el: egyrészt munka nélkül jutnak jövedelemhez (pl. hűtőhöz), másrészt úgymond "törleszthetnek". Mindkettő szimpatikus nekik, tehát dupla az inspiráció is.

Az orbáni diszkrimináció tovább szítja az ellentéteket, lehetetlenné teszi a munkavállalást (ha nincs!), és a kizsigerelt, de maffiavezér irányította, korrupttá tett rendőrségtől tényleg nem várhatsz semmit.

Gyors megoldás nem létezik, bármennyire fájdalmas ez. A lassú megoldás pedig az, ha az emberek észreveszik, hogy össze kell fogni, és el kell sürgősen takarítani a hatalommániás hazug és korrupt vezetést. Sajnálatos, de a következő vezetés is ilyenné válik, ha az emberek nem fojtják el csírájában az ilyesmit. Nem kell nekem elhinni, de nincs más kivezető út. Legfeljebb 10 év múlva belátod, hogy a nyomorod (mindannyiunkkal együtt) változatlan. Esetleg nagyobb.

2015. jún. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!