Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért mindig a pénzböl van a...

Miért mindig a pénzböl van a legkevesebb?

Figyelt kérdés
Akár mennyit keres az ember mindig kevés a pénz.A kapzsiság és telhetetlenség nem ismert fogalom mint bün mert gazdaságunk alapját képezi a végtelen fogyasztás amihez korlátlan mennyiségü pénzre lenne szüksége az embernek.Ha a tul magas pénzigény bün lenne akkor az összes politikus és bankár és lotto nyertes minimum börtönben lenne.Ez lenne a minimum.Hogyan is tudnék családot eltartani mikor saját magamnak se tudok elég pénzt keresni pedig sokat dolgozok.Ki érti ezt?Azt mondják ne legyek anyagias.De minnél kevesebb pénze van az embernekannál kiszolgáltatotabb és ki szeret kiszolgáltava lenni?Érdekes dolgok ezek
2015. júl. 6. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem peldaul penzbol van eleg, szabadido nincs annyi amennyi kellene.
2015. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jo neked mert legalább van elég pénzed.Nekem sem elég pénzem sem elég szabadidöm nincs.Elszomorit engem az a tudat hogy ugy kell le élni egy egész életet hogy kevés a pénz.Miért van ez?
2015. júl. 6. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:
mert nem nyomtatnak elegendő pénzt, így kevesebb papírt és fémet használnak el, ergó: környezettudatosak
2015. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!