Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek melyik a legkevese...

Szerintetek melyik a legkevesebb pénzből indítható vállalkozás? Ötletek?

Figyelt kérdés

Én 16000 Ft-ból indítottam az enyémet. Kockázatom nincs, és különösebb szakértelmet sem igényel.


Ha valakinek van jobb ötlete, szívesen meghallgatom.



2013. febr. 12. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
elindítani (kiváltani az iratokat ,engedélyeket) nem nagy kunszt, pl vállalkozói igazolvány. noh de fenntartani, adózni az az izgi!
2013. febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

És Te miben utazol?


Amúgy a legolcsóbb az olyan vállalkozás, ami nem igényel árukészletet, gépparkot, helyiséget stb.

Ilyenek pl az ingatlanügynök (ha csatlakozol egy hálózathoz, akkor iroda sem kell) vagy biztosítási, pénzügyi tanácsadói tevékenység.


De hogy ma valaki kockázatmentesen vállalkozzon? Na erre kíváncsi vagyok.

2013. febr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

:-)


na,az vajon milyen vállalkozás??? :-))


Indítás nem sokba van, de a fenntartás igen.


Valós vállalkozásra példa:


Egyéni vállalkozói másodállásban, számítástechnikai webáruház dropshipmenttel + szervíz szolgáltatás.


Induló ktg-ek:

egyéni vállalkozói kiváltása ingyenes ügyfélkapun

tárhely + domain 10.000Ft/év

számlázó progi ingyenes első évre,

számlatömb, nyugtatömb, bankszámla nyitása kb. 2.000 Ft

helyi jegyzői bejelentési illeték 3.000 Ft


15 ezerből megvagy, amit ha esetleg van némi felesleges használt cuccod otthon, akkor annak az eladásából fedezheted,és már referenciát is gyűjthetsz a vaterán, mint megbízható eladó.


De szakértelem kell hozzá és van felelősséged, kockázatod vele,mint minden valós vállalkozásban, viszont legalább legális :-)

2013. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

Kedves kérdező!


Nem tudom, de a tevékenységi kör, az adathalászat lenne?

Nem értem,hogy ezt már tanítják, hogy fórumokon kell álcázott kérdések mentén ügyfeleket gyűjteni? Pár nap alatt 3-ik ilyen jellegű kérdés..


A nyilvános válaszomat követő privát üzenetben, megadott tájékoztató marketing szöveg utáni emial címedre nem írtam,ezzel is jelezve,hogy nem járulok hozzá a további tájékoztató emailek fogadásához. Ugyanakkor arra az egyszerű kérdésre, "Hogy milyen vállalkozási forma kell hozzá?", az email cím kérése nem igazán válasz..


További szép sikereket a "legális" vállalkozásodban :-)

2013. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves Bak Norbert!

Ön kérdezett, aztán nem tette lehetővé a korrekt válaszadást. Aztán feldühödött...

Úgy látom, az "adathalászat" a rögeszméje. Sajnálom, pedig intelligens embernek tűnt.

2013. febr. 12. 19:42
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

Nem rögeszmém és nem dühödtem fel, csak ha nem haragszik nem adnám meg az email címemet mindenfajta adatkezelésre vonatkozó nyilatkozat nélkül, egy egyértelmű válaszért cserébe.


Szerintem az elvárható válaszadást két mondatban is össze lehetett foglalni, email cím kérése nélkül is a privát üzenő felületen, ha az nem publikus...


Így nekem ez eléggé homályos és nem épp bizalomgerjesztő, hiába hogy rengeteg előnyt kínál. ( bár nem tudom a szakértelem hiánya jelen esetben annak tekinthető-e?)



Továbbá azért felveti azt a kérdést is, hogy ha ilyen jó a rendszer, akkor hogy nem sikerült ezt szélesebb körben is elterjeszteni?


Értem ezalatt például a sokat emlegetett önfoglalkoztatóvá válási szakmai programokba való integrálást, mivel elég nagy álláskereső tömegnek jelenthetne megoldást az üzleti modell.

2013. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miből gondolja, hogy nem sikerült szélesebb körben elterjeszteni??

Ezen az e-mail dolgon meg már eddig is túl sokat lovagoltunk, szerintem.

Én nem tudok egy üzletről érdemben, korrekt módon beszélni egy mondatban. Sajnálom, ha Ön szerint ez lehetséges.

Minden jót kívánok Önnek!

2013. febr. 12. 21:00
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon izzadságszagú.
2013. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ezt jól megaszontad, Ice :)
2013. febr. 12. 21:43
 10/15 anonim ***** válasza:
Küldd el a részleteit. Amúgy valamit szolgáltatni. Bár azt akkor inkább szürkén csinálnám, amíg nincs tőkém, nem feltétlenül adózgatnék....
2013. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!