Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van abban a feltevésben...

Van abban a feltevésben lehetőség, hogy az Iszlám Állam a menekültek közé"keveri"az embereit akik miután eléggé sokan összetömörültek nekiesnek a helyieknek?

Figyelt kérdés
Budát így foglalták el 1541-ben a törökök. Amíg a királyfival az urak Szulejmán táborában voltak addig a janicsárok besétáltak a várba nézelődni aztán jeladásra elfoglalták a várat...
2015. júl. 16. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Az az érdekes, hogy már Szerbiát, Albániát és azokat az országokat fenyegetik az Iszlamisták, ahol keresztül az illegális migránsok vándorolnak.
2015. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Már megint liberális gyűlölő -_-
2015. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
# 3 Te vagy az Fodor Gabi bocs Gabriella?
2015. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Lehetséges, sőt, valószínű.
2015. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

mi lesz ha ezek fegyverhez jutnak? ha embert becsempésznek ide fegyvert miért ne tudnának???



https://www.youtube.com/watch?v=D29M3PdHnxU

2015. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pontosan ezt csinálják. Tény, hogy a betolakodók között sok IS-tag is van, és kötve hiszem, hogy "menekülni" jöttek ide.
2015. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Biztosan van ilyen is, és biztosan megnyertek már helyieket is maguknak. Csak reménykedhetünk, hogy nem vagyunk célpont.
2015. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Franciaországban ezer egynéhány száz potenciális (lehetséges) terroristát tartanak nyilván. A mostani bevándorlókról/menekültekről szinte semmit sem tudunk.
2015. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy néz ki, h igen, ez a cél...akárki akármit is mond.Nem véletlenül van ez a sok ember itt,papirok nélkül-amiket eldobálnak út közben-zömében fiatal,egészséges férfiak,nekem ne monmdja senki,h a nők otthon mert ott kell lenni.Gyalázat és borzasztó h ebben az országban nekem már félni kell,rettegni,mikor ér ide az ISIS .És igen,Magyaro.is szerepel a tervei között,példa rá a térképük...egyszóval a mai nyomorúságos gazdasági ,egészségügyi stb.helyzet,munkanélküliség, a fiatalok kivándorlása,megélhetési szegénység,munkanélküliség stb...és még sorolhatnám mellett k...ra nem hiányzik, hogy még én rettegjek a saját hazámban.Netán én is meneküljek el???Mindenki idejön,átgázol rajtunk.Tényleg az lesz a szép dolog,ha ez a borúlátás megvalósul,pedig az esély megvan rá.
2015. júl. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
én biztosra veszem,h van köztük Isis-es.bolondok lettek volna nem kihasználni ezt a helyzetet,h simán be lehetett jönni akárkinek.És mibe,hogy még ezek után sem fog elgondolkozni az agymosott EP liberó szemetek,hogy valami nincsen rendben!!!!Hogy határokra márpedig szükség van!Hogy nem kellene fűt fát elismerni menekültként,hanem meg kellene válogatni!!!Én biztos vagyok benne,hogy jövőre már fogunk hallani ezekről és fognak szervezkedni,Európa közepén vagyunk,mi vagyunk a kapu!!!Majd megköszönjük ezeknek a szemét nyugati államoknak,hogy már tavaly jelezte a magyar állam,hogy nagyon nem lesz ez így jó,mi jeleztük elsőként,hogy nem fogunk befogadni mindenkit,erre lenéztek minket.Jah hát ha ők megszállt ország akarnak lenni,akkor hajrá.Én meg akarom őrizni Magyarországot magyar országnak,magyar emberekkel zömében!!Kell a migráció egymás között,de csakis normális mértékben,ami nem veszélyezteti a kultúránk fennállását.És ez már túlment azon a határon....átlátszó,ahogy hazudnak ezek az emberek,hogy menekültek,meg üldözik őket,de azért legtöbbje fiatal férfi,gyerekek,asszony,anya,hugi ,öcsi,kutya,macska nélkül....hát én,ha menekülök viszem a családot is!!!Köszönhetjük EU-nak.Hidd el ez akkora belviszályhoz fog vezetni EU-n belül,mert ugyis mindenki a saját országa érdekét fogja nézni,és senki nem fogja feláldozni azt a közösségi jog miatt,hogy jaj de ez meg az a radikális lépésünk sérti a közösségi jogot!!
2015. júl. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!