Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » IC vonatokon is sok a menekült...

IC vonatokon is sok a menekült? Most utaznék Nyíregyházáról Pestre, és azt hallottam, már oda is felengedik őket. Mennyire súlyos a helyzet?

Figyelt kérdés

2015. júl. 17. 20:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Jó, tehát szerinted ez garancia arra, hogy nem bűnözők."


Nem ez arra garancia, hogy statisztikailag nem lesz több bűnöző köztük mint a magyar populációban. Ettől még biztosan van bőven köztük bűnöző, vagy potenciális bűnelkövető, de nem attól, mert menekültek! Érted a lényeget?

Attól, hogy valaki menekült lehet bűnöző, de attól, hogy menekült még nem lesz automatikusan bűnöző!

2015. júl. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

"Nem ez arra garancia, hogy statisztikailag nem lesz több bűnöző köztük mint a magyar populációban."


Miért is?

Még mindig nem értem, hogy mi ez az egyenlőség.

Ez valami új liberális hóbort?

2015. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az a baj nem tudjuk mire akarsz kilyukadni? Te mit állítasz?
2015. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ez egy baromság, hogy ugyan annyi közöttük a bűnöző, mint itthon.

Ezt valami elmélet leírja, hogy csakis ugyanannyi lehet?

Nem is értem ilyen marhaságokat hogy tudsz kitalálni.

Mert ők is állampolgárok...és?

Egyébként meg szerintem több mivel eleve egy gazdaságilag instabilabb meg szegényebb országból származnak.

2015. júl. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!