Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha elég "menekült" érkezik...

Ha elég "menekült" érkezik Európába, Magyarországra akkor mi fog történni? Adott jelre elkezdenek robbantgatni, fejeket levágni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 13:10
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Mit tudunk tenni? Ha eljön az idő lőjük le a családunkat és magunkat mert az legalább gyors és fájdalommentes?
2015. aug. 1. 13:35
 12/23 anonim ***** válasza:
64%
Te lelőhetnéd magadat, amennyi eszed van.
2015. aug. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
43%
Hát az biztos, hogy a mi lelki világunkkal nem fog törődni senki... kb több joguk lesz mint nekünk.
2015. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Kifejtheted bővebben az álláspontod ha már felsőbbrendűnek érzed magad.
2015. aug. 1. 13:38
 15/23 anonim ***** válasza:
82%
Hiába érvelünk, ha meg vag győződve az igazadról, vagy eleve csak trollkodsz. Régebben még ezt gondoltam volna inkább, de azóta sok barommal találkoztam, és kiderült hogy tényleg vannak nagyon sötét emberek.
2015. aug. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
33%

Annyira hülye vagy, hogy az már fájdalmas lehet.

1.3 milliárd muszlim nem terrorista, ahogy kb 1 milliárd katolikus sem mind pedofil.


Én csak azért félek tőlük mert koszos mezítlábas tanulatlan horda, nagy mennyiségben klikkesednek nem lehet őket integrálni, talán egyesek szerint nem is szabad (ne menjünk bele, ennek is megvan az oka). Senki nem tudja mi lenne ha mondjuk Budapesten lenne 300 ezer ilyen de érthető, hogy félünk a gondolattól. Szerintem nagyobb arányban lennének értéktelenek a munkaerő-piacon mint a magyarok / európaiak és ez épp elég baj.

2015. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 id. Géber Péter ***** válasza:
25%
Sajnos ez is egy lehetőség és nem is olyan valószínűtlen.
2015. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
11%
Hát ez is a vaskerítés lebontásának egy mellék hatása:))) Én visszaküldenék mindenkit oda, ahonnan jött, oldja meg a saját állambácsija a problémáját. Amúgy meg eddig mi vándoroltunk máshova, most meg hozzánk jönnek. Szerintem ez egy bizonyos szinten már színvonal:))
2015. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
61%

Hát engem még egy menekült se kergetett meg, vagy fenyegetett meg filéző késsel, és fogadni mernék, hogy meglehetősen kevesen rendelkeznek ilyen negatív élményekkel. De hát magyarok volnánk, mi más dolgunk lenne, mint vakon és bután gyűlölni a másikat, csak azért, mert a nagyobb gázból menekülve érkezett ide, és nyilvánvalóan a mi sz*r életünkre pályázik.

Azért a birkaságnak is van egy határa, úgy gondolom.

2015. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
11%
szerintem ez nagyon rossz ötlet hogy beengedik a menekülteket magyarországra. , ma még ártatlan menekültek holnap már terroristák. meg ha a többség ártatlan akkor is jöhetnek köztük rosszindulatúak . én levövetném mindet a határ átlépése után .
2015. aug. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!