Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan szervezhetek felvonulás...

Hogyan szervezhetek felvonulást, tüntetést?

Figyelt kérdés

Lehet viccesen hangzik de ha a melegek és egyéb abnormális emberek tüntethetnek olyan dolog miatt ami egyáltalán nem közügy, közérdek akkor szerintem ezzel én is tüntethetnék.


Klausztrofóbiám van. 2 munkahelyemet (összesen eddig 4 volt) emiatt a probléma miatt hagytam ott. Az egyik a posta volt ahol a minusz 1. emeletre kellett volna lemennem minden héten a másik a meki volt még régen középsulis koromban amikor megkértek, hogy vigyem le a szemetet a teher lifttel, amire én nemet mondtam, amire ők szúrósan néztek.


A Pszichoterápia sokba kerül.

Nem mondom, hogy mindenhol előjön a klausztrofóbiám.

Már zártcsúszdában letudok menni. Metrón, buszon, villamoson tudok utazni. 2 ajtós kocsiban hátra mondjuk nem ülök.

Liftbe nem szállok, kivéve ha el tudnék menekülni a helyzettől.

Értek ezalatt egy tetőnyílást, vagy valami alternatív menekülési útvonalat.


Szóval azt szeretném, hogy az emberek ezt a problémát megismerjék, hogy kapjunk támogatást pszichoterápiára valami kedvezményt illetve olyan lifteket szeretnék látni amibe bemerek szállni.

Rohadt sok helyzetben szorongok, hogy ne keljen liftezni. Amikor meg kell és nem megyek furán néznek rám, megalázottnak érzem magam.



2015. aug. 2. 03:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajrá! Ha megszervezed, én elmegyek a felvonulésodra.
2015. aug. 2. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Be kell menned a rendőrségre és jelezned a területfoglalási igényedet. Közben meg persze el kell kezdenek agitálni. A net korában ez már egyszerű, csak csinálsz egy Facebook-eseményt.
2015. aug. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És az előadásnak, hogy kell kinéznie?

Nem vagyok piszchológus, se nem mérnők.

Nem akarok ésszerű, irreális elvárásokat támasztani.

2015. aug. 2. 10:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Legalább 3 nappal az esemény előtt be kell jelenteni a rendőrségen (lehetőleg jóval korábban, hogy elutasítás esetén legyen idő fellebbezni).

Valamilyen módon tüntetőket, szervezőket toborozni (Facebook esemény, plakátok, barátok, ismerősök elhívása)

Jelentős mennyiségű tüntetőt nehéz összeszedni, de megoldható


A beszéd legyen viszonylag rövid, célja nem elsősorban az információk átadása, hanem érzelmi hatáskeltés. 3-2 gondolat legyen benne szépen kifejtve

2015. aug. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!