Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A jobbikosok milyen szórakozás...

A jobbikosok milyen szórakozási formát részesítenek leginkább előnyben? (Diszkó, koncert vagy egyéb? )

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 13:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
gondolom valamelyik nemzeti rock zenekar koncertjére járnak.
2010. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
Kocsmában sárga földig leinni magukat anyuci/apuci pénzén. Esetleg segélyből, vagy minimálbérből.
2010. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Én például jobbik párti vagyok, de kárpátiát nem hallgatok vhogy nagyon nem az én stílusom.Mondjuk Én nem is vagyok ilyen bakancsos rocker, inkább ilyen undergorund deszkás bmxes stílusom van.

Zenében inkább metalcore, deathcore ami bejön.

Egri vagyok, aki környékbeli kitalálhatja hova járok bulizni, aki nem annak meg ugyse mondo sokat az h Egal vagy Egrix. 18/F

2010. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
és az utód zsidó párt az lmp mert gondolom hülye kérdésed miatt közéjük tartozol vagy az mszp-hez?gondolom régi szovjet retró koncertekre jártok :-D és Lenint éltetitek egy vaskohó közepén és lendvaival éneklitek az internazionalet :-D
2010. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

"Kocsmában sárga földig leinni magukat anyuci/apuci pénzén. Esetleg segélyből, vagy minimálbérből."


többet dolgozok mint te szerintem és ahogy a válaszodból kijön még azt is megmerem kockáztatni hogy az én adómból veszel magadnak BMW-ét ami miatt már lehet fel is szólítótalak a hitelintézetedből hogy fizess mert elvisszük :-D

csicska zsidó

2010. szept. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!