Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A menekülteknek mi a céljuk...

A menekülteknek mi a céljuk magyarországgal?

Figyelt kérdés
Mert ugye úgy van hogy abba az országba teszik őket vissza ahol bejöttek az unióba. És ők ennek tudatában itt jönnek be. Legalábbis biztos tudják hogy ide teszik őket vissza. És innentől duma hogy ők Németországba akarnak menni. Tehát ide akarnak jönni de miért?

2015. aug. 12. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nem akarnak Magyarországra jönni,csak ha elkapják őket akkor visszatoloncolják,de nem mindenkit kapnak el gondolom abban biznak hogy nem kapják el őket és mehetnek tovább.
2015. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Az eltervezett gazdasági romba döntés él lakosság cseréjének szerves része . Legalább 7 éve lökik bizonyos körök azt a dumát miszerint vérfrissítésre jól képzett olcsó munkaerőre van igény Európában , a újak pedig Közel-Keletről fognak érkezni . Burkolt megszállás .
2015. aug. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Érettségi megvan? Mondjuk Európa politikai térképét szerintem általános iskolában is oktatják. Mutassál már nekem egy olyan utat Szíria és Németország között, ami nem tengeri és nem más uniós államon át vezet..

Másrészről:

1. nem ismerik az uniós jogot, nem közösségi jogból doktorált mindenki az egész Közel-Keleten.

2. Ezért "vesznek el" a papírjaik, hogy ne lehessen igazi nevükön nyilvántartásba venni őket, ergo bizonyítani se, hogy itt jöttek volna be.

2015. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tudnának bármit is az Uniós szabályokról, akkor

a) maradnának a seggükön

b) rendes papírokkal, legális határátkelőn vándorolnának be

2015. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az sem lenne probléma, ha a saját hazád nevét le tudnád helyesen írni...
2015. aug. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!