Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem veszik észre az...

Miért nem veszik észre az emberek, hogy azokban az országokban ahol a liberalizmus átvette a média feletti uralmat, az erkölcsileg szétrohadt?

Figyelt kérdés
Persze lehet mondani, hogy mindenki úgy van vele, hogy bezzeg az én időmben, de én 20 éves korom ellenére érzem a totális hanyatlást, elég ránézni a mai mesékre, zenékre, sorozatokra...

2015. aug. 17. 10:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Én 21 évesen nem érzem, szerintem egész jó sorozatok és zenék vannak. A sima reggeli mesék színvonala tényleg csökkent a filmekként bemutatottak viszont fejlődtek.
2015. aug. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
20 évesen mi még nem igazán érzékeljük (már mi is ebbe nőttünk bele), de milyen lehet egy 70-80 éves embernek?
2015. aug. 17. 10:19
 3/30 anonim ***** válasza:
4%
Azért nem veszik észre az emberek, mert általában benne élnek szintén erkölcstelenül. Nekik ez a természetes.
2015. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Pont, hogy a médiának kéne a jó irányt mutatni, még ha picit álszentül is. Nem hiszem el azt a magyarázatot, hogy erre van igény, inkább erre "nevelték" őket.
2015. aug. 17. 10:28
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez örök kérdés, hiszen már a 80 éves is mennyire más lehetett egy világháború előtt nevelkedett embernek. A médiáról meg csak annyit, hogy kereskedelembe verseny van és olyat nem adnak sokáig amire az embereknek nincs igényük.
2015. aug. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, az ókori görögök óta megy ez, hogy az "új generáció milyen rohadt".


És szerinted tényleg az teszi tönkre a világot, hogy vannak lehetőségeid és nem más dönti el, mit tegyél?


Mert ha igen, kezeltesd magad...


Nincs itt semmiféle hanyatlás. Válogathatsz. Nem tetszik? Ne nézd, van hatmillió egyéb lehetőség...

2015. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
97%

Most azért hisztizel mert nem találtál még olyan erkölcstelen romlott életű bulát aki téged bevállalna?

Erről is a karvalyorrűlibsi háttérhatalom tehet :DD

2015. aug. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

"Most azért hisztizel mert nem találtál még olyan erkölcstelen romlott életű bulát aki téged bevállalna?

Erről is a karvalyorrűlibsi háttérhatalom tehet :DD"

-erről beszéltem...

2015. aug. 17. 10:35
 9/30 A kérdező kommentje:

"És szerinted tényleg az teszi tönkre a világot, hogy vannak lehetőségeid és nem más dönti el, mit tegyél?"

Érdekes, hogy ahova nem tette be még a lábát bizonyos csoportok, ott nem kell meg mondani, hogy mi a normális, hanem zsigerből jön. Itt már tényleg csak szélsőséges megoldás maradt...

2015. aug. 17. 10:38
 10/30 A kérdező kommentje:
*megmondani
2015. aug. 17. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!