Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok és Liberálisok...

Jobbikosok és Liberálisok mért "harcoltok" ilyen óvodás módon egymással?

Figyelt kérdés

Rengeteg szimpatizánsuktól hallok rengeteg olyan kifejezést amiről azt se tudják h mit jelent. Pl a Jobbikosokra mondják igen gyakran h nácik. Na most igazából ha nem is vesszük azt h Hitler ezt az egész nácizmust kb összelopta mint ideológiát. A Jobbikosok akkor sem nácik max buták aki gyűlölet beszédeket fogalmaz meg szimplán csak ostoba de nem náci.


A nácik fajelméleteket fogalmaznak meg a jobbik ezt sosem tette.


Másik gyakori szó a hazaáruló amit a Jobbikosok mondnak a Liberálisokra. Na most az meg az aki idegen csapatokat kíván behívni az országba vagy államtitkokat szivárogtat ki... Az nem hazaárulás ha te nem szimpatizálsz valamilyen párttal. Max vélemény szabadság v szimpátia.


A másik h a Liberálisok Pedofilok lenének ezt nem hinném mert annak lelki v pszichés okai vannak nem pedig politikai.


Vegyük a vélemény v szólás szabadságot a Liberálisok ezt nagyon szeretik védeni meg hangoztatni h ez szent és sérthetetlen. De a Jobbik mégiscsak kiszorul a médiából. Meg olyat is olvastam h a Jobbikra nézve a vélemény szabadság korlátozható.

Na ennyit a sérthetetlenségről.


Meg ez az Orosz Mihály Zoltán féle viselkedés h bábukat akasztgatunk és játsszuk itt a koncepciós peresdit.

Hát volt már ilyen korszak itt is meg máshol is.

Az emberi jogok efféle önbíráskodása egyáltalán nem jó poén. Meg ez a szintén tőle lévő dolog h a homoszexualitás meg a családias élet nem fér össze nos amennyire én tudom senki nem mondott olyat soha h ennek össze kéne férni a melegek leginkább azt szokták kérni h Fogadjanak el. Na puff nem egy nagy kérés.

Civilizáltabb helyeken vannak kimondott meleg negyedek aki meg nem az nem megy arra.


Meg amit még a zászlókkal művelnek h az EU-s zászló az elnyomás és az önkény uralom jelképe. Hát nem állítom h az EU tökéletes lenne de nekem is van rokonom EU-s tagállamban és még senki ne akarta levadászni.

A másik az Árpád sávos zászló h az is önkény uralmi jelkép mert a Nyilas Keresztesek azt használták.


Ja ebből annyi igaz h az alapot v is a csíkokat csak épp nem volt rajta a 4 zöld nyíl a H betűvel. Tehát ez nem azonos.

Ezt csak azért írtam le mert konkrétan épp csak a Pistike levette a sütimet jelenség hiányzik.

Arról nem beszélve h mindegyik csak a másik hibáit látja. A sajátjait soha. Dettó ez van a programok terén.



2015. jan. 24. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
hogy nekünk, semlegeseknek fogyjon a popcornunk
2015. jan. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Elmondanám, hogy a liberálisok 99%a nem fehérbőrű ember lehet, csak ugye nem látod.

De ha szoktál Facebookon kommentelni, láthatod, hogy hasonló kommenteket a cigányok szoktak írni.

Azok náciznak meg magyaroznak ész nélkül.

Bár tetro, ha jól tudom nem is tagadja hogy cigány.

2015. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Én nem harcolok, csak néha-néha leírom a véleményemet.
2015. jan. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, szerintem nem igazán érted a liberális álláspontot:


"Rengeteg szimpatizánsuktól hallok rengeteg olyan kifejezést amiről azt se tudják h mit jelent. Pl a Jobbikosokra mondják igen gyakran h nácik. Na most igazából ha nem is vesszük azt h Hitler ezt az egész nácizmust kb összelopta mint ideológiát. A Jobbikosok akkor sem nácik max buták aki gyűlölet beszédeket fogalmaz meg szimplán csak ostoba de nem náci. "


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__651..

5. válasz.

Persze ez inkább demonstráció jellegű, mint a probléma mélyére ásó komment, de szerintem elég jól megmutatja, hogy nem olyan alaptalan a jobbikos-náci összehasonlítás. A 6. válasz is érdekes.


"A nácik fajelméleteket fogalmaznak meg a jobbik ezt sosem tette. "


A jobbik hivatalosan nem. De a jobbikosok(!) nagyon gyakran megteszik. Nem a Jobbik párt hivatalos álláspontjával szoktam vitázni, hanem jobbikosokkal.


"Vegyük a vélemény v szólás szabadságot a Liberálisok ezt nagyon szeretik védeni meg hangoztatni h ez szent és sérthetetlen. De a Jobbik mégiscsak kiszorul a médiából."


És? Mi köze a kettőnek egymáshoz? Jogod van kimondani amit akarsz. Ez nem azt jelenti, hogy minden médiumnak kötelessége helyet szorítani arra, hogy fair módon bemutassa a véleményedet minél nagyobb rendszerességgel. A szólás szabadságát védem, nem azt, hogy minden hírforrás elfogulatlanul álljon minden témához. Ezt értelmetlen is lenne védeni. A médiának joga van elfogultnak lenni akármelyik irányba. Akit pedig ez zavar, annak joga van dühös kommenteket írni a média elfogultságáról. Akit meg ez zavar, annak joga van ezekre válaszolni. Ez a szabadság, nem az, hogy a híreknek kötelessége mindenkit ugyanúgy bemutatni. Amúgy meg vannak külön jobbikosoknak készült oldalak, barikád, kuruc meg ilyenek. Akinek igénye van rá, az nézheti ezeket. Ez is a szabadság része.


"Meg olyat is olvastam h a Jobbikra nézve a vélemény szabadság korlátozható."


Vannak ilyenek, de én, és szerintem a liberálisok többsége ezzel nem ért egyet. Én a szabadság mellett vagyok. A holokauszttagadás ellen is szoktam írni, az önkényuralmi jelképek tiltása ellen is szoktam írni. A jobbikosokat pont úgy megilleti a véleménynyilvánítás szabadsága, mint bárki mást. Aki nem így gondolja, az az én szememben nem liberális.


"Elmondanám, hogy a liberálisok 99%a nem fehérbőrű ember lehet, csak ugye nem látod. "


Baromság.


Amúgy a kérdésben feltett kérdésre is válaszolok: azért "harcolok ilyen óvodás módon" velük, mert élvezetesnek tartom. Ilyen egyszerű.

2015. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagyok liberális, de inkább afelé hajlok, mint a szélsőjobb felé. És nem is szoktam ilyen "óvodás módon harcolni". Ebben a kategóriában nem is vagyok túl aktív válaszadó, inkább csak olvasok. Néha belemegyek egy-egy "vitába", bár én azt nem annak nevezném, de azokkal, akik belém szoktak kötni, kulturáltan nem lehet vitatkozni... (Bocs, tavaly volt egy, azaz egyetlen egy kivétel. Ha nagyon engedékenyen nézzük, akkor még egy másik is.)


Azt viszont látom, amiket leírtál, de kb. 1:10 arányban (azaz tízszer annyi szélsőséges köpködést, mint túlzott liberalizmust).

Láthatod, már itt is megvolt az első példa, idézem:

"Elmondanám, hogy a liberálisok 99%a nem fehérbőrű ember lehet, csak ugye nem látod."

Erre mit lehet reagálni? Szerintem csak ezt:

[link]

:D

(És majd még biztos jön a többi névtelen kuruchuszár, bár a százalékukról és a stílusukról meg lehet ismerni őket úgyis. :D)

2015. jan. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert mind ragaszkodik a vélt, vagy valós igazához, de a liberátorok amúgy szeretnek a szólásszabadság, és a kritizálás címszó mögé bújni és úgy mocskolni a magyarokat, vidékieket, mezőgazdaságból élőket, jobbosokat, meg még ki tudja kiket, attól függ ki az aktuális ellenségképük, viszont ha a kedvenceikről van szó akkor mindenféle törvénnyel tennének szájkosarat a velük ellenkező, nekik nem tetsző véleményűekre.


(Most ilyet a jobbosokra is be lehet helyettesíteni, és példákat hozni, de viszont a jobbosok nem titulálják magukat "elfogadóaknak", satöbbinek.)

2015. jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"(azaz tízszer annyi szélsőséges köpködést, mint túlzott liberalizmust). "


Én nem neveztem senkit szélsőségesnek.

Kösz a válaszokat.

2015. jan. 24. 20:49
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Bizonyos értelemben hazaárulás az ország tönkretétele mellett, az egyetlen az országért létező párt ellen beszélni, tenni, azt nácizni, vagy mondjuk a nem integrálódott elemeket elszaporítani, mondván, semmi baj velük és mindenki egyenlő... Ez a liberalizmus.
2015. febr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!