Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az augusztus...

Mi a véleményetek az augusztus 20. -i tűzijátékról?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint nagyon felesleges eldurrantani több száz millió forintot, meg lehetne ünnepelni ezt az eseményt szolídabban is tűzijáték nélkül. Miért kell az államnak mindig kemény milliókat, sőt milliárdokat kifizetni szinte a semmiért? Lásd határzár. Ott sem történik semmi, fél méterenként leütöttek egy-egy betonvasat ami nem haladja meg a másfél métert. Nevetséges. Ha úgy vesszük a nép lázongása totál felesleges ebből a szempontból, mert olyan mintha egy bokorsort ültettek volna a határra )talán még azzal is többre mentek volna).


Na de mindegy, a kérdésem eltájoltam egy kicsit. Egyszóval ki hogy látja ezt az egész költségvetési mizériát, és mi a véleménye a sok durrogtatásról? Egyáltalán mi az értelme? (igen tudom, Nemzeti ünnep ezt tiszteletben is tartom, de vajon lenne e jobb alternatíva ami olcsóbb, kevésbé veszélyes és ráadásként még a kutyák sem kóborolnak el tőle)



2015. aug. 19. 22:09
1 2
 11/17 PyroMágus ***** válasza:
Bem az árral van baj sokkal többet elhasználódott másra es ez vissza is jon a turizmusból,de inkább lenne 10 perc es sokkal latvanyosabb es ne félóra unalom ,ez csak ezért can hogy elmondhassák hogy fel órás ,inkább adnának 400mm bombsikra engedélyt es sokkal jobb lenne
2015. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Pyromágos!

Nem lesz 400mm de lesz benne óriás kaliber egy jó pár. Biztos 200 vagy 300-as. Láttam a leskovics pirotechnika facebook oldalán amit a gellérthegyről lőnek képeket tettek fel a telepítésről. Van egy-két kép amin a sok cső kőzűl néhány óriás csò is kiáll az is fekete cső csak azon vannak sárga csíkok na az 200-300- körüli kaliberű lehet. Ézd meg a facebook oldalukat.


Egyébként ez a tüzijáték nem lesz 128 milliö hanem sokkal kevesebb.

Teszem fel legyen 70 millió amiben kb.15 milliót érő tűzijáték anyag van. 58 millió meg valamelyik öltönyös kutyáknak lesz a zsebében. Őrítsük be az embereket,hogy 128 millió lesz. Azt nekik úgysem kell tudni hogy abbol a pénzből nem mind tüzijátékra megy hanem egy pár öltönyös uriember zsebébe.

Fidesz kormány van könyörgöm.

128 millióból olyan nagy tüzijátékot lehetne csinálni amilyen nagy még sosem volt Pesten esetleg Sidney-be,

Tudjátok milyen rettentő nagy összeg 128 millió.

Nem kell mindent elhinni a médiának.

2015. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem csak az Orbán kormány idejében volt ekkora felhajtás, ez is csak egy ürügy, fogjuk rá valakire. Az igazság az hogy az össze kormányra rá lehet fogni a magas költségvetést felesleges illetve semmilyen dolgokra. Ha változást akarunk nekünk kell összefognunk, de eddig csak olyanokkal találkoztam akinek semmi nem volt jó mert ők nagyokosok, egyetemista értelmiségi, takonygombóc akinek csak a szája jár de nem tesz semmit azért hogy jobb legyen, helyette a saját társának tesz keresztbe.



A tűzijáték, határzár, luxusbörtönök konditeremmel és 5 csillagos menzával csak néhány példa a problémákból. Baj az mindenkinek van, de senki nem tesz érte hogy jobb legyen.

2015. aug. 20. 17:29
 14/17 PyroMágus ***** válasza:
en azt mondtam hogy jolenne ha az lenne,amúgy Jem lesz
2015. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
mindegy is, úgy ahogy van sz.rok bele
2015. aug. 20. 19:05
 16/17 PyroMágus ***** válasza:
Idén 20db 200ast lonek
2015. aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igen?

Hogy tudod...

Akkor az mondd még meg légyszi,hogy hány 100,125,150-t?


De amúgy lőhetnének több 200-t akár 50-t is meg lehetne egy -két 400 is szerintem is.

2015. aug. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!