Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ha az augusztus 20-i ünnepi...

Ha az augusztus 20-i ünnepi tüzijátékról van szó, miért háborognak egyes emberek, hogy pénzkidobás?

Figyelt kérdés

Miért pénzkidobás,nem pénzkidobás,hanem kell,sőt ahogy haladunk az idővel,egyre több kell,már kis kerti partykon is rendeljenek az emberek.

Amúgy barátomtól kérdeztem,hogy 2009 óta miért szernyebb kicsit a budapesti augusztus 20-i tüzijáték?,és azt mondta,hogy hát azért,hogy ne háborogjanak az emberek ennyire.

Szerintem meg vissza kéne hozni azt,hogy pl most is majd legyen nagy pazar tüzijátékunk és újra óriási látvány legyen,hát hadd háborogjanak,akipedig élvezni fogja a látványt az ámuldoz,nem pedig háborog.



2012. júl. 24. 21:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége "ámuldoz" épp eleget a csekkek, az élelmiszer árak, és a saját fizetése láttán...a tüzijátékot ezekután lesz*rja, vagy hőbörög, mert kicsit drága ahhoz, hogy ezután még külön fizet azért is, hogy az egész fizetését befizeti sárga csekkeken...
2012. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Azért mert vannak emberek (pl. az ismerőseim között) akik örülnek, hogy tudnak mit enni hó végén. Inkább támogatnák a pénzből a szegényeket! Nekem ez a véleményem a dologról...
2012. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Miért szerinted ez hogy a fenébe nem pénzkidobás? Látsz fényeket meg hallasz puffogást... huuuha, ez aztán valóban megéri. Kutyák tömkelege rémül ilyenkor halálra és szökik el és remeg napokon át behúzódva valahol. Persze a te fajtádat mit érdekli. És mire kell mégis a tűzijáték annyira? Mert értelme semmi. És ezt a sok pénzt mondjuk költhetnék sokkal fontosabb dolgokra is.
2012. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok gazdag,de nem hülyeség a tüzijáték,hanem kell,és háborognak az emberek a tüzijátékon ami kell minden évben,hát ne háborogjanak.
2012. júl. 24. 21:56
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
:D:D Melléfogtunk, semmit nem ért a leírtakból... Kell, oszt kell! hagy nézze, mást szegény úgysem talál az életben ami értelmes!
2012. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Semmi értelme nincsen,és fölösleges pénzkidobás.

Akinek kell, az adja össze rá a pénzt,de ne a többiek kárára "élvezze".

2012. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Jajjj,mert aki azt szeretné,hogy ne legyen tüzijáték az olyan ízé ember már.

Annak a munkahelyét venné el a nincs tüzijáték aki ott dolgozik ,és ezzel foglalkozik,mármint tüzijátékokkal,neki is van családja,akiket el kell tartani ember.

2012. júl. 24. 22:05
 8/21 anonim ***** válasza:
Ja, gyerek!!! Most jöttem rá:)
2012. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mármint,mire jöttél rá?
2012. júl. 24. 22:12
 10/21 anonim ***** válasza:

attól hogy nem lenne egy csomó lóvé elköltve az augusztusi tűzijátékra még lenne állása azoknak az embereknek akik ezzel foglalkoznak...


Gondolom még gyerek vagy majd ha kilépsz a VALÓ életbe megtudod hogy miért háborognak sokan.

2012. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!