Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan tudja elkölteni az a...

Hogyan tudja elkölteni az a magyar fiatal a pénzét, aki frappánsan szeretné elkölteni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy még ha valaki félre is tud tenni pénzt, azt is unalmas, átlagos dolgokra költi el. Szórakozásra, házra, autóra, cigarettára költ pénzt illetve tesz félre, esetleg utazásra, tanulmányokra.


Milyen frappáns lehetőségek vannak a megmaradt pénz felhasználásának?


2015. aug. 27. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenki arra költi, aminek szükségét érzi. Vegyél egy drága festményt, fektesd be, vagy bármi, amit a magadénak gondolsz. Vagy ha már itt kérsz tanácsot, mert magad nem tudod eldönteni, akkor az itteni válaszadók közt oszd szét...
2015. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vegyél egy lámát és mászkálj azzal a városban.

A pénzét meg mindenki arra költi, amire akarja, én speciel nem azon gondolkozom, hogy mennyire unalmas a társadalom számára az, hogy én mit csinálok vele, a lényeg, hogy nekem jó legyen. Meg inkább örülök neki, hogy elég szerencsés/ügyes,okos vagyok ahhoz, hogy ilyenre is van lehetőségem.

2015. aug. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Például vegyél egy szótárat és nézd meg benne a "frappáns" szó jelentését, szerintem egy kicsit hadilábon állsz vele.
2015. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kajapianők
2015. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Építs medencét a kertedbe és vegyél bele egy luxus yachtot
2015. aug. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet h így első nekifutásra nem tűnik túl frappánsnak tanulmányokra meg házra spórolni, de majd ha ott állsz 40 évesen 25 év bulizással a hátadmögött, és mehetsz a híd alá, akkor azért jól jönne egy jól fizető munkahely meg egy ház.
2015. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátom mekizik meg PC-s játékokba tolja. Én meg nőkre meg ilyenek. Te mire költenéd el jól?
2015. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!