Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy a széthúzás...

Miért olyan nagy a széthúzás országon és a világon belül?

Figyelt kérdés
Értem hogy minden kultúra más és más, de ettől még nem érzem szükségletét annak, hogy ekkora gyűlöletet szítsanak az emberek egymás ellen. Szerintem pont a kultúrák sokszínűsége teszi csodálatossá az emberiséget. Ennek ellenére nem értem, hogy két ország, vagy földdarab népei miért harcolnak egymással, annak érdekében, hogy saját kultúrájukat, vagy politikai nézeteiket terjesszék. Borzasztó nagy a probléma a világban anélkül is, hogy a rajta élő faj a saját maga által állított korlátok (országok és népek különválasztása) miatt háborúzzon. Mi a véleményetek erről?

2015. aug. 31. 12:32
 1/4 anonim válasza:
A politikusok megalomániásak.
2015. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy az idegenellenesség elsősorban a primitív, emberi jogokat és társadalmi normákat semmibe vevő kultúrák ellen van jelen. Soha nem hallottam finngyűlöletről vagy osztrákgyűlöletről a világ egyik pontján se. Rendszeres terrorcselekményeket, bűncselekményeket elkövető népek azok, amiket sok helyen nem látnak szívesen, érzésem szerint teljes joggal.
2015. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a tény hogy a muszlimokat mindenhol (Európa, Kína, Oroszország, Nigéria, Kamerun, USA) nyílt utálat övezi nem lehet véletlen. Talán el kéne gondolkodni hogy nem ok nélkül van ez, és hogy a muszlim egy beilleszkedésre képtelen nép.
2015. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2-es, de szerintem borzasztó dolog egy egész területnyi embert robbantgató terroristának, vagy agresszív népnek elkönyvelni, csak mert van köztük néhány őrült, aki képes szétverni mindent, amit a mások felépítettek.
2015. aug. 31. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!