Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A mostani menekültek melyik...

A mostani menekültek melyik országokból jönnek túlnyomórészt?

Figyelt kérdés

Most ugye a németek kitalálták,hogy minden szírt automatikusan befogadnak(ha még nem vonták ezt vissza azóta). De arra nem gondolnak,hogy ezután még a bantunéger is szírnek fogja vallani magát és nem fogja tudni ezt senki se megcáfolni,mert papírjai nincsenek és a rasszjegyei alapján nem vonhatják meg a menekültkérelmet.

De egyébként gyakran látok menekülteket Győrben és a többségük indiai/pakisztáni kinézetűnek tűnik nekem. Tényleg ilyen messziről jönnek ide ? Mindig szíriai meg iraki menekülteket emlegetnek akik az ISIS elől menekülnek,de szerintem akiket mostanság látni azok a bőrszínük és a vonásaik alapján inkább ilyen indiai félék(az arabok kevésbé barnák)akik több ezer kilométernyire élnek az Iszlám Államtól és csak szírnek vallják magukat hátha előbb befogadják őket. Arról sose hallani a médiában,hogy Indiából vagy Pakisztánból indulna a népvándorlók nagy része és inkább azzal a környékkel kéne foglalkozni. Ti erről,hogy vélekedtek ?



2015. szept. 4. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szíria, Afganisztán, Koszovó, Pakisztán.
2015. szept. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
A Közel-kelet minden országából. Onnan is, ahol béke és nyugalom van. Az ilyenek nem menekültek, hanem fizetett betolakodók vagy terroristák.
2015. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Mondd szépen második, melyik közel-keleti országból jönnek rengetegen, ahol béke van?

Nézd, erre a vonalra írd le:


______

2015. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetoen a Torokorszag alatti reszekrol, de jonnek mar Szudanbol is.


En egyet nem ertek: miert nem mennek Csernobilba ... talan mar nincs akkora sugarzas es komplett varosok vannak ott uresen. A vidamparkot meg soha nem hasznalta senki, mert a katasztrofa utan lett volna a megynyito.

2015. szept. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 Gyakorlatilag Indián innen mindenhonnan jönnek. Akik a Koránon összeverekedtek, azok pl. törökök voltak. Ott mióta van háború?
2015. szept. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Torokorszagban? Reg ota ... belso harcaik is vannak a Kurdokkal, de az ISIS is ott kopogtat mar egy ideje.
2015. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Itt is kopogtat az ISIS, és belső harcaink is vannak a cigányokkal (bár ezek elég egyoldalúak), mégse mondja senki, hogy Magyarországon háború van.
2015. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Utóbbi héten lett rengeteg szír, de még most sem voltak többségben. Menekültjeink főleg Afganisztánból érkeznek, illetve Pakisztánból. Ne szépítsük, É-Afganisztán komplett "mongol vagy turáni" eredetű népessége kiűzetés és etnikai tisztogatás alatt áll. Ahogy elnézem a pesti utcát, ők előbb-utóbb mind itt lesznek. D-Afganisztán és K-Pakisztán (pastuk) térségében meg a tálibok "ébrednek", erősödnek, masíroznak, nyakaznak, visszatérnek, bosszút állnak. Amerika már elunta pénzelni a rendfenntartást, ezek meg egy karcolás nélkül szépen jönnek elő. Eddig is őrültek voltak alapjáraton, most meg kifejezetten bosszúra szomjaznak. Aztán jönnek felénk India területéről is, pontosabban Pakisztán-India zavaros és vitatott határsávjából. Ami két vallás ütközőzónája. Nem a legkellemesebb környék. Pakisztánban épp politikai leszámolás zajlik a másképp gondolkodókkal. Én nem tudom, mi van ott, de egyesek szerint különb, mint az Iszlám Állam, csak ott az már természetes és megszokott.


Kicsit valóban el van tájolva a média, gondolom automat veszik át a nyugati sztenderd szövegeket. Fekete-afrikait összeszámolom az ujjaimon, hányat láttam idén. Ezzel a résszel eleve nem kéne problémáznunk. Aztán kivonulnak terepre szír témában forgatni, mindig arab tolmáccsal vannak felszerelkezve, a háttérben meg 50-ből 48-ról már fejre látszik, hogy hazara... Kíváncsi vagyok, mire jutottak az arab nyelvvel. Még a magyar is közelebb áll az indoeurópaihoz, mint az arab. Láttam kb. két valóban ismeretterjesztő bejátszást nyáron, ahol tisztában voltak vele a tévések, hogy mögöttük nem arabok állnak, és el is beszélgettek velük az afgán helyzetről.


A szíriaiak hamar keresztülnyomják magukat az országon, és ez a jövőben is így lesz, pláne a Merkel-féle hozzáállás után. Velük nem lesz dolgunk. (Sok köztük a kifejezetten értelmiségi, és nekik jobban derogál x hónap bürokratikus tökölés kedvéért a szarszagú táborokban és zónákban kartonpapírokon egymás hegyén-hátán fetrengeni. 1000 főre jut egy vécé, kiér a szarkupac, és folyik ki a lé az ajtó alatt. Mindenkinek úgy a jobb, ha tovább mennek.) Igaz, mindenki menne tovább, de ha ez nem lesz lehetséges, akkor valószínűleg miránk az afgánokból fognak hátramaradni. Szóval ideje lesz elkezdeni az afgán kultúrával ismerkedni.

2015. szept. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!