Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországiak! Félni kell a...

Magyarországiak! Félni kell a menekültektől? Szlovákiába is fognak jönni? Mit tudtok?

Figyelt kérdés

2015. szept. 4. 22:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Fognak, ezek a dög nyugatiak beakarják vezetni a kvótát.


Viszont, Szlovákia jelenleg jobb helyen van.Nincs kitéve annak, aminek Magyarország.

2015. szept. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Be akarják vezetni a kvótát? Az mi?
2015. szept. 4. 22:07
 3/18 bithorlo ***** válasza:
100%
Arányosan szétosztják a menekülteket az EU tagországai között.
2015. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
62%
dobj eléjük halottat vagy csontvázat , lövöldözz és el fognak futni a félelemtől
2015. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyelore meg nyugodtak lehettek, Ausztria fele megy innen a tomeg. Majd ha az osztrakok nem fogjak beengedni oket, majd csak akkor fognak szerintem mas utvonalakat keresni. Egyelore elindultak gyalog becs fele, a kormany buszokat kuld nekik, de csak Hegyeshalomig vihetjuk oket. Ausztria nem valaszolt a magyar megkeresesre ... egyelore ez a helyzet.
2015. szept. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%

Most gyalogolnak az M1 esen jó sokat, de akik most jönnek be az országba se Szlovákiába fognak menni.


"Arányosan szétosztják a menekülteket az EU tagországai között." Jó ötlet Merkeléktől, de ezek nem kecskék. Ők olyan országban nem maradnak, ahol rosszak a körülmények, pontosabban rosszabbak, mint pl. Németországban.


Szerintem nem kell félni tőlük. Legtöbbjük családos ember gyerekekkel, nem akarnak ártani, csak békésen tovább akarnak menni, azaz átutazni.

2015. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%

Nem kell félni a menekültektől. Teljesen békésen viselkednek. Csak a jobberek abból élnek, hogy félelmet keltenek. Nem kell neki bedőlni.

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__712..

Tessék, nincs egy darab negatív tapasztalat. Vannak pozitív tapasztalatok meg negatív ijesztgetések és feltételezések, vádaskodások. De egyetlen negatív tapasztalat sincs. Akkor vajon honnan is jön az a nagy félelem? Nem élményekből, hanem egyszerűen a politikusok ijesztgetéséből.

És am nem mennek Szlovákia felé.

2015. szept. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18%

Egyáltalán nem kell félni tőlük. Én párszor jártam a Nyugatinál, mióta vannak ott, abszolút semmi gond nem volt velük. Több ismerősöm meg önkénteskedik időnként a Keletinél, soha semmilyen negatív tapasztalatuk nem volt.

Amiket mostanában olvashatsz/láthatsz néhol a neten (kisebb lázadás/tüntetés vagy mi egy-két táborban, pályaudvaron), azok egyedi esetek, és csak a pattanásig feszült helyzet következményei, mert ezek a töketlen illetékesek nem képesek normálisan kezelni a problémákat.

Egyébként meg, ahogy már írták is, Szlovákia sem célország, mint ahogy Magyarország sem az, szóval nem valószínű, hogy tömegesen mennének hozzátok.


Ajánlom figyelmedbe ezt a kis "paródiát":

[link]

(Belinkeltem a másik kérdéshez is, de nem tudom, azt végigolvasod-e.)

2015. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

Igen, félni kell.


Csak az nem jön most ide, aki nem akar. A muzulmánok meg amúgy is egy "érdekes" népség, nézz utána miket művelnek ill. mik a szokások odahaza.

2015. szept. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ugyanannyira "érdekes népség", mint a keresztények: számtalan irányzattal, felekezettel, és ezeken belül is komolyan vallásosakkal és "vasárnapi hívőkkel".


Nem mellesleg nem minden menekült muszlim, sok keresztény is van köztük, pl. a szíriai keresztények pont az ottani egyik terrorista bagázs elől menekülnek.


.......


[link]

2015. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!