Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországiak, miért gondolj...

Magyarországiak, miért gondoljátok hogy minden Trianonnal elszakadt Magyar vissza akar térni MO-ra-hoz?

Figyelt kérdés

Igaz én már 'elcsatolt' területen születtem de nem vágytam magyarországra soha és nem is sok olyat ismerek aki igen.

Csak azért kérdezem mert a Magyar politikusok mindig ezt akarják de minket senki nem kérdez.

Persze tudom vannak rossz helyzetben lévő területek is de nekem semi gondom azzal hogy itt vagyunk.


utóirat: kis jókedv a témához :-)

http://www.youtube.com/results?search_query=Open+Stage



2014. máj. 21. 17:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%

[link]

[link]

[link]

Ezért. Lehet neked jó, akkor örülj neki. Viszont így nagyon kicsi és gyenge az ország.

2014. máj. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Egyébként csak érdekességképp kérdezem:

1. Miért?

2. Hipotézis: És független országot sem akarnál? (Pl. ha erdélyi vagy, Romániától független Erdélyt?

2014. máj. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom honnan veszed, hogy Magyarország visszaköveteli a régen elveszett területeit?

Azért mert pár pihent agyú itt a gyakorin ezzel jönnek, nos ők elenyészően kevesen vannak azokhoz képest akik szerint nem kell a régi dolgokkal foglalkozni.

2014. máj. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%

Fáj!

Ha nem így van!

csak remélni tudom, hogy az agymosás és a magyarság írtása még nem érte el a célját!

2014. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
A magyarok többsége nem hiszi és nem is akarja ezt. Csak néhány agyament "nagymagyar" akarja. A politikusok pedig azért, hogy legyen több szavazójuk.
2014. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem azt akarják a politikusok (és más itthoni magyarok), hogy visszatérjenek a magyarok a mai Magyarország területére. Azt szeretnék, hogy ott ahol élnek ne érje őket hátrányos megkülönböztetés azért, amiért magyarok.
2014. máj. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
8%
nem kell nekünk a külhoni magyar, van nekünk elég bajunk nélkülük is.
2014. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

7-nek.

hámmijenbajodvan, te?!

2014. máj. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
4%
az, hogy a határontúliak csak a potyára várnak. mocskos külföldiek
2014. máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9-es. Te boldog ember! Ennél nagyobb bajod sose legyen!
2014. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!