Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A balodaliak miért hívják az...

A balodaliak miért hívják az illegális bevándorlókat menekülteknek?

Figyelt kérdés

2015. szept. 5. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%

Én baloldali vagyok. Szíriában ott háború van és az elől menekülnek. Az illegális bevándorló=aki a jobb élet reményében vagy a rendvédelmi szervek elől(valami bűncselekmény felelőségrevonás esetén elmenekülnek)

Természetesen nincs azzal semmi bajom, hogy nem Törökországba, hanem Németországba akarnak letelepedni ők, ha beilleszkednek

2015. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Azért mert menekülnek az otthonukból is meg menekülnének innen is, csak orbánc erőszakkal itt tartja őket.
2015. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Mert mar tudjak, hogy nemsokara haza kell majd menekulniuk. Ilyen elorelatoak :)
2015. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Egyébként én azokat akik szándékosan szemetelnek és a szendvicseket amiket kapnak azokat eldobálják nem mosolyogva mondják, hogy köszönjük szépen disznóhúst nem eszek és akik segélyekért jönnek azokat én szívnélkül visszaküldenék Rakkába. Az első vagyok

És nem azt várom el tőlük, hogy jódlizzanak,német népviseletben osszák az ingyen sültkolbászt, hideg sört, mondjanak fura vicceket. Hanem azt, hogy dolgozzanak és amint van lehetőségük házra vegyék meg

2015. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Jobban hangzik. Az olyan sajnálatra méltó dolog, menekültnek lenni.
2015. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Én baloldali vagyok. Szíriában ott háború van és az elől menekülnek."


Ma mondtak a franciak, hogy nagyon szivesen mennek es szetbombazzak Sziriat, utana majd segitenek a helyreallitasban :) Ezek olyan helyre menekulnek, amelyik orszagok barmikor szetbombazzak a hazajukat :)

2015. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát ez azt jelenti, hogy az ISIS ellen harcot vállal, mert a menekülteket ő miattuk jönnek ide. Azaz, ha az ISIS-t kitisztogatná onnand akkor azonnal jóval kevesebb menekült jönne.
2015. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%
Azért hívja annak mert azok.
2015. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De nem a háború miatt menekülnek el Németországig meg Dániáig, hanem kizárólag a pénzért! Az igazi menekültek leállnak Törökországban vagy Jordániában...
2015. szept. 5. 19:37
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Jol latod
2015. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!