Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az európai zsinagógákat miért...

Az európai zsinagógákat miért nem kérik meg, hogy fogadjanak be menekült családokat?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy a keresztény egyházaknak miért kell, igazából nem is érdekel.

Az érdekelne,hogy a zsinagógákat miért nem kérik meg erre, és a magyar média miért ostromolja a hazai katolikus egyházakat amiért azok nem akarnak menekülteket befogadni?


Csak érdekes,hogy "ők" mindig kimaradnak mindenből amikor adni kell.Ráadásul senki nem is várja el tőlük.(Európában vannak,Európa részei, szerintem az egységesség nevében ugyan úgy kötelességük lenne)


2015. szept. 8. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
A farkast nem akarjak a nyáj közé engedni. Az iszlám es a zsidóság utálja egymást. Nem fognak jó fiúk vagyunk es segítjük egymast játszani.
2015. szept. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
A keresztény vallás elméletileg megbocsátó. Az izraelita nem. Ott nincs bűnbocsánat. Szemet szemért fogat fogért.
2015. szept. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem ismerem a zsidó vallást olyan mélyen, sem a Tórát...de szinte biztos vagyok benne,hogyha nem is megköveteli, de megengedi,hogy menekülteket fogadjanak a zsinagógák.

Másrészt a Bibliát lehet kedvünk szerint forgatni, hogy szeretet, elfogadás stb, de akkor akár arra is hivatkozhatnának,hogy vallási ellentét, és pont, nem fogadják be ők se.

2015. szept. 8. 12:12
 4/6 Andizsuzsi ***** válasza:
58%

A katolikus egyházat nem csak a média ostromolja, hanem a pápa is kérte. Én hívő katolikusként mélyen elítélem Erdő bíboros hozzáállását a menekültkérdéshez, mert az messze nem a krisztusi tanításoknak felel meg.

A média nem csak a katolikus, hanem az összes egyházat megszólította. "Érdekes", hogy az egyházak ebben a helyzetben milyen semlegesek próbálnak maradni.

2015. szept. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 na látod ez rossz, egyházaknak nem semlegesnek hanem ellenségesnek kéne velük szemben lenni :) és én támogatom a bíboros hozzáállását, mert ez a helyes ahogy írták előttünk az iszlám nem megbocsátó, eleve elrendelt vallási ellenszenv miatt sose fog megférni egymás mellett a kettő
2015. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Ellenségesnek itt vagytok ti.
2015. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!