Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha a kvótarendszer megvalósul,...

Ha a kvótarendszer megvalósul, akkor ki fogja eldönteni, hogy melyik menekült melyik országba legyen letelepítve?

Figyelt kérdés
Mi van, ha Németország megtartja magának a képzetteket, az analfabéta afgánokat, esetleg szíreket meg visszaküldik ide?
2015. szept. 8. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont ezert nem fog megvalosulni.


Ki donti el? Bedobaljak egy kalapba?

Aztan hogyan akarjak kenyszeriteni a menekulteket, hogy te Jozsikam mesz Daniaba, te meg Gyulam Olaszorszagba? Tegyuk fel hogy odatoloncoljak oket, jo, de belso hatarellenorzes hijan meddig fog ottmaradni?


Arra merget vehetsz, hogy a gazdag orszagok mazsolaznak maguknak par kepzettet (nem mintha olyan sok lenne), hozzank meg kuldik majd a tobbit.

2015. szept. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, úgy el tudom képzelni, hogy azon a péntek estén valaki elosztotta volna a Keletinél tömeget...te mész nyugat felé, erre a buszra szállsz, te meg Romániába, amarra...
2015. szept. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mintha jelenleg olyan sokat profitálnánk az itteni migráns "képzett" munkaerőből.

Tegnap láttam egy cikket (nem magyar), abban az állt, hogy Magyarországon kb 2-3× több a menekült a népességhez viszonyítva, mint a második helyezettnek. Továbbá akadnak olyan országok, ahol ezred része a miénkhez képest. Így ha népesség szerint osztanák el, akkor azzal csak nyernénk, hogy legalább csökken a számuk.

Amúgy a családosok kérdése is érdekes lesz. Hirtelen mindenki-mindenkinek a rokona lesz, hogy nehogy szétválasszák (persze csak azután, hogy eldöntötték ki hová megy).

2015. szept. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Áhh megtaláltam. Alján lévő lép az érdekes.

[link]

2015. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!