Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit jelent a radikális változás?

Mit jelent a radikális változás?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt hallom, de a jelentéstét nem nagyon tudom.
2010. márc. 12. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Diktatúra
2010. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
radikális = gyökeres
2010. márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ahogy a 2. írja
2010. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
De mi is az, hogy radikális? Talán azt jelenti, hogy ökölbe szorult kézzel és habzó szájjal születtem? Hogy az óvodában a Molotov-koktél volt a jelem? Vagy inkább egy radikálisan rossz helyzetre adott valódi és őszinte választ. A radikalizmus nem ideológia, nem eszme, hanem hozzáállás. Ha egy embert elüt egy autó, súlyos sérüléseket szenved, és az egyik kiérkező orvos pofon vágná, a másik meg azt mondaná, itt egy algopyrin, a sérült bizonyára mindkettőt elzavarná. Magyarországon az elmúlt évtizedekben nem egy autó, hanem egy tucat vonat gázolt át, és mégis ez történik. A baloldal mégis pofoz, rugdos, a jobboldal meg mindenféle álszent széplelkűséggel kábítja. Mondjuk már ki: Magyarországot tudatosan és teljesen szétverték. A további pofonok és a fájdalomcsillapítók helyett ide végre radikális – az előző hasonlat szerint: műtéti – beavatkozás kell. És erre valóban csak a Jobbiknak van programja. Olyan dolgokhoz kell hozzányúlni, amelyhez a jelenlegi parlamenti pártok – bal- és jobboldal egyaránt – vagy nem mernek, vagy nem akarnak, vagy nem szabad nekik, vagy mindhárom. Ők csak pofont vagy algopyrint tudnak adni.
2010. márc. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Annyit, hogy jelentősen változtatnak az eddig megszokott trendeken.


Az import helyett arra törekszenek, hogy amit lehet "házon belül" termeljenek, és gyártsanak. Esetleg, ha nagyon jól mennek a dolgok akár exportáljanak is.

Hogy a külföldi multicégek helyett/mellett a belföldi vállalkozók kapjanak adókedvezményeket.

Hogy nem vonják ki a pénzt az egészségügyből, oktatásból, gazdaságból, hanem adnak nekik.

2010. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16:42 - egyet értek veled. Látom te is ott voltál valamelyik Jobbik gyűlésen amit Vona Gábor tartott, vagy esetleg a youtube-on láttad :)
2010. márc. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És az oroszoknak van igazuk! :)
2010. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"ma 17:06"

valamikor az oldalukon olvastam. és nagyon megfogott.

gyűlésen nem voltam még, fórumon se, videón láttam.


bnőméknél mentem volna most szombaton kis solton, de végülis abban maradtunk, hogy nem megyünk, mert este lesz és félünk a cigányoktól. ott van pár. nekem mind1 vhol, tudom, hogy rájuk fogok szavazni, ennél jobban már nem kell erősíteni:)

2010. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mármint videót láttam.
2010. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!