Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Radikális változás az életembe...

Radikális változás az életemben, hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés
Nagyon összecsaptak a fejem fölött a hullámok,romokban a házasságom,egészségileg is kész vagyok,idegileg pláne.Szeretnék egyszerűen mindent megváltoztatni,de nem tudom,mivel érjem el,hogy minden happy legyen ismét!Kisfiam érdekében a legjobban,ez a fő motiváció,mert ha így folytatom,akkor nagy bajok lesznek!Elsősorban magamon kéne változtatnom,mit tegyek?Volt már valaki hasonló helyzetben?Hogyan kászálódott ki belőle?Nagyon köszönök minden értelmes választ!
2010. júl. 11. 20:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Légy vidám,boldog és ne gondolj a rosszra
2010. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy,ha ennyivel megoldhatnám,már rég nem lenne baj...Pozitív gondolkodású vagyok,ez a szerencsém eddig is...:(
2010. júl. 11. 20:33
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Én ott kezdem, hogy elköltözöm a városból, hasonló problémák miatt
2010. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Annyira nagy a gond a házasságoddal, hogy nem lehet segíteni rajta? Esetleg te vagy a hibás a megromlásában, neked kell változnod?
2010. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
."Pozitív gondolkodású vagyok,ez a szerencsém eddig is.."Úgy tünik tényleg szerencséd van.
2010. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%

Sztem kezd azzal, h változtatod a megjelenéseden (haj,ruhák, smink).

Járj el szórakozni a barátaiddal pl.: mozi, klubok, éttermek.

Itt a nyár menj el kisfiaddal valahova pl:nyaralni, strandra.


Fel a fejjel minden rendbe fog jönni . :)

2010. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a párodat, együtt kell túl lennetek a nehéz időszakon. Próbálj beszélni vele, kérd, hogy segítsen neked. Ha lehet, menjetek el kettesben valahová, vagy hármasban a kisfiaddal, mint egy igazi család. Töltsetek minél több időt együtt, de ne a 4fal között, csináljatok közös programokat. Emlékezz vissza, milyen volt a kapcsolatotok elején, nosztalgiázzatok, gyönyörködjetek a gyereketekben, elevenítsétek fel pl. a születését vagy azt, amikor elindult. Nézegesd a családi képeiteket, nekem ez mindig erőt ad.

Sok szerencsét, erőt és boldogabb közös életet kívánok nektek!

2010. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek!

Szoktam sminkelni,eljárni,szórakozni.Próbálok úgy viselkedni,mintha nem lenne semmi gond,de ha valami rossz adódik,visszaesek egyből és eluralkodik felettem az egész.A párommal lehet,nem tudjuk megoldani a problémáinkat ketten,nem túl segítőkész,neki is problémái,mert közös,de inkább elfordul előlük és egyedül hagy rájuk...

2010. júl. 11. 20:56
 9/19 anonim ***** válasza:

Voltam már rosszabb helyzetben is, mint amit leírtál: és csak egyetlen megoldás létezett a problémámra: agykontroll! Vettem egy könyvet, ami nagyon megfogott a boltban, elolvastam, és onnantól ahogy telt az idő, és minden nap gyakoroltam, egyszer csak megváltozott minden, de nem rossz irányba, hanem egyre jobbra fordultak a dolgok!

Hozzáteszem, nem 2 nap alatt történt mindez, hanem legalább 2-3 hónap volt mire lett egyáltalán egy pici eredmény (sokan szerintem ezért nem csinálják) de megérte! Azóta én alakítom a sorsom, bevonzom a jó dolgokat, pusztán azzal hogy nem gondolok a negatív dolgokra, és bármilyen rossz a helyzet HISZEK BENNE HOGY JOBB LESZ. Eddig még mindig bejött, soha nem csalódtam.

2010. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Próbáld elérni a párodnál, hogy neki is érdeke legyen törődni a problémákkal, ha kell ijessz rá..a gyerek érdekében mindkettőtöknek fontos a normális családi légkör fenntartása, nem húzhatja ki magát a gondok alól...
2010. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!