Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a hírhez?...

Mit szóltok ehhez a hírhez? (videóval)

Figyelt kérdés

Szerintem nem is igazi gáncsolás volt, csak védte magát, hogy ne menjen neki.


[link]



2015. szept. 9. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hehe. Mondjuk ezt én sem értem, de azért mókás.
2015. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Mosdassátok még ezt a nyomorult ringyót :D Nem rúgdosunk gyerekeket, és nem rúgdosunk gyerekét fogó szülőt. Akár magyar, akár néger.
2015. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Te úgy védekezel hogy ne menjenek neked hogy elugrasz és a lábaddal rúgsz még?

[link]

2015. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3-mas.. ehhez mit szólsz?


https://www.youtube.com/watch?v=brfZEPpDhO8


Annyira nem volt látványos, hogy eljárást indítsanak, nemhogy örülnének neki, hogy valaki befogadta őket, mert hogy a többi ország nem olyan cs***ka, mint mi.

2015. szept. 9. 17:55
 5/6 anonim ***** válasza:
21%

Amikor a rendőr elől menekülő betolakodót gáncsolta el, az szép volt, a hatóság munkáját segítette. Gyereket ok nélkül megrúgni persze már szemétség.

Egyébként vajon mi lenne, ha a retekklub vagy az atv operatőre rúgna fel egy magyar gyereket? Biztos vagyok benne, hogy nem rúgnák ki, négyszemközt talán még meg is dicsérnék.

2015. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontozzatok le libsik, de én egyetértek az operatőrnő tettével. Ezek a muszlimok nem ide valók. Kukoricát égetnek, buszba végzik a nagy dolgukat, autópályákon sétálgatnak, vonatokat dobálnak, szemetelnek (kaját is), letarolnak mindent, Keleti pályaudvart kempingnek nézik, terrorfenyegetettség (n1tv honlapját feltörték), fertőzésveszély, nőket megerőszakolják, stb.
2015. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!